BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.22%
Loodud: 22/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Carnaval Forever videot

Carnaval Forever ülevaade

carnaval forever slot betsoft

“Carnaval Forever” on Betsoft Gaming mängulooja vapustava 3D graafikaga tehtud mäng, mille kaasahaaravad animatsioonid viivad sind just õigesse karnevali meeleollu. Naudi vabadust ja sambarütme Rio de Janeiro tänavatel 5 rulliku ja 10 võiduliiniga.

carnaval forever slot screen


– BOONUSED

Mäng ei raba jalust kuigi suure boonusfunktsioonide arvuga, kuid see eest on boonused topelttulusad.

Tasuta spinnid – vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme Carnaval Queen sümbolit. Olenevalt boonussümbolite arvust saad teha vastavalt 5, 7 või 9 spinni kasiino kulul. Kui boonusvooru ajal jääb Carnaval Queen uuesti rullikutele pidama, saad 2 lisaspinni.

carnaval forever slot review

Soovi korral saad tasuta spinnide vooru ka ennast nii-öelda sisse osta. Vajuta lihtsalt nuppu ja saad tasuta spinnide voorus õnne proovida 250 mündi eest. Iga rullikutel pidama jääva mündi eest hind langeb ja kui see jõuab nullini, saad ühe tasuta spinni ja garanteeritud võidu.

Kahekordista võidud – peale igat võitu saad karnevalisambale hoogu juurde lisada Double-Up boonusvoorus. Osale kulli ja kirja viskamises, kus õige poole arvamise korral duubeldad võidud ja vale puhul kaotad kogu võidusumma. Soovi korral võid mängu panna ka ainult 50% võidust, kuid põhimõte jääb samaks.

carnaval forever slot freespins


– KOKKUVÕTE

“Carnaval Forever” on Betsoft Gaming mängulooja hästi õnnestunud mäng, mida saad mängida nii arvutis kui ka erinevatel nutiseadmetel. Mängu tulusus ei ole teab mis kõrge, kuid võidupotentsiaali saad lihtsasti suurendada Buy boonust kasutades.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BetSoft Gaming

Rohkem infot

Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee