GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: ?%
Loodud: 25/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €10
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Captain Candy videot

Captain Candy ülevaade

captain candy slot gameart

GameArt-nimelise slotimängude tootja mäng “Captain Candy” kujundus on tehtud maiustuste ja muu magusa stiilis. See iga magusasõbra unistus pakub viite rullikut ja äärmiselt värviküllast mänguvälja. Võite saad kombineerida sloti 25 võiduliinil. Boonustest saad kasu nii tavapärastest wild- ja scatter boonusikoonidest, tasuta keerutuste voorust kui ka vähemlevinud kaksik- ja sama rulliku kõigile väljadele laienevatest sümbolitest. Panuseid saad teha alates 25 sendist 25 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Captain Candy” on tõeline värvide virvarr, mis tõmbab tänu maiustuste teemalisele disainile kohe näo naerule. Ka sümboliteks on temaatilised kreemised pontsikud, pulgkommid, šokolaadi kastetud maasikad ja muud maiused. Lisaks puuvilja ikoonid ja pildiga kaardimängu sümbolid.

captain candy slot screen

Tüse ja natuke naljaka välimusega mängu nimitegelane(Captain Candy) istub rullikute mõlemas ääres ning jälgib kogu äktšionit kõrvalt.


– BOONUSED

Mängu kõige tulusamad boonusfunktsioonid on kaksik- ja sama rulliku kõigile väljadele laienevad sümbolid, mis toovad sulle sisse kuni 7500€! Kaksiksümbolid võivad pidama jääda ainult mänguvälja kolmandal rullikul ning kui see juhtub, muutuvad vähemväärtusliku pildiga kaardiikoonid puuviljasümboliteks. Seejärel laienevad puuviljad sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid.

Wild sümboliks on kummikaru Wild logoga ning need asendavad võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.

Tasuta spinnide voorus saad möllata kohe, kui esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul ilmuvad scatter-sümbolid. Saad kümme korda kasiino kulul spinnida.


– KOKKUVÕTE

“Captain Candy” on madala volatiilsusega mäng, mis maksab tihti väikeseid võite ning suurim rahapreemia on tehtud panuse väärtusest kõigest 300-korda suurem. Maiuste teemaline disain muudab mängimise nauditavaks ja lõbusaks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt GameArt

Näita rohkem