Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 26/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×6
  • Panuse suurus: €0.40 – €80
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid

Vaata Cabaret Royale videot

Cabaret Royale ülevaade

Maagia on igal pool meie ümber ja imed juhtuva, kui neid kõige vähem oodata oskad. Tervita oma õnnejumalannat suurejoonelisel “Cabaret Royale” mängul, kus meie aja kõige võimsam maag näitab oma suurepäraseid oskusi.

Show rullub lahti Microgaming mängulooja uuel pisut old-school disainiga tehtud slotil, millel lõbu lisavad unikaalsed boonused nagu Wild Copy, Encore boonus ja loomulikult tasuta spinnide voor. Tegemist on tempoka mänguautomaadiga, millel on 5 rullikut, 6 rida ja 40 võiduliini. Kui tahad kogeda atmosfääri, mis seni on olnud ainult rikaste ja kuulsate päralt, siis “Cabaret Royale” on just õige mäng selle unistuse täideviimiseks. Kes teab, võib-olla jõuad just sina supermaagi trikkidele jälile?

cabaret royale slot screen

Mängu saad proovida nii tasuta demoversioonis, et välja töötada just enda jaoks sobilik panustamise strateegia või kui oled valmis, miks mitte kohe pärisrahaga võite jahtima hakata? Tegelikult on ju mäng lihtsamast lihtsam ning raha teenid iga kord, kui saad järjestikkustel rullikutel kolm sama sümbolit.


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Mis teeb “Cabaret Royale” mängu nii ägedaks, on esmajoones just vägev kujundus ning temaatilised sümbolid, milleks on võlurite ja tantsijate igapäevaeluga seonduvad esemed. Nende hulka kuuluvad teiste hulgas kingad, lühter jms. Loomulikult on temaatiliste sümbolitega saadud võidud ka märksa suuremad kui võiduliinid kaardisümbolitega.

Sellel mängul ei pea sa suure võidu tabamiseks ootama hinge kinni pidades boonusvoore, sest kõige tulusamad on hoopis mängu tavarežiimil juhuslikult ilmuvad sümbolid. Näiteks, kui Wild-asendussümbol jääb pidama kõige esimesel rullikul, võib see laieneda sama rulliku kõigile väljadele ja mis kõige parem- käivitada Wild Copy boonuse. Nagu nimigi ütleb, kopeerib see wilde ja lisab need ka 5. rullikule.

“Encore” boonus pakub sinu võitudele kuni 4-kordset võidukordajat.

Kui rullikutel jääb korraga pidama 3 või enam scatter sümbolit, saab õnnelik mängija kätt proovida “Cabaret Royale” boonusega. Selles voorus saad valida ühe kolmest unikaalsest boonusest ja saad igal juhul 8 tasuta spinni. Sinu valida on, kas soovid lisaks spinnidele muuta 1. ja 8. rulliku Wild-rullikuteks, panna “Encore” boonus ilmuma mängus sagedamini või lõigata kasu “Encore” võidukordaja regulaarsete Wildidega boonusest.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW fortress charge slot

Reel Quest Fortress Charge

NEW age of conquest slot

Age of Conquest

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee