NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.35%
Loodud: 22/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €1,250
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Butterfly Staxx 2 videot

Mängi Butterfly Staxx 2 demo versiooni tasuta

Butterfly Staxx 2 ülevaade

butterfly staxx 2 slot netent

NetEnt on valmis saanud liblikatele pühendatud mängudeseeria teise slotiga, nimeks Butterfly Staxx 2. Mängul saad panuseid teha alates 25 sendist 1250 euroni spinni kohta, rullikuid on viis ja võiduliine 40. “Butterfly Staxx 2” pakub unikaalseid boonuseid, imekaunist graafilist lahendust ja sagedasi võite.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Butterfly Staxx 2” pakub kuhjaga lõbu, eriti, kui sulle meeldivad lilled ja liblikad. Elumuutvalt suurt jackpoti sellel ei ole, aga ajaviitmiseks on see ideaalne mäng. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 80-kordselt.

Väärtuslikemad sümbolid on mängul liblikad ja eri värvi lilled, väiksemaid võite saad pildiga mängukaardi sümbolite eest. Tegemist ei ole ehk NetEnt kõige ilusama mänguga, kuid tausta-graafika on see-eest kena.


– BOONUSED

“Butterfly Staxx 2” mäng pakub nii tavapäraseid boonuseid kui ka vähe erilisemaid. Üks standardsetest boonustest on wild-asendussümbolid. Wilde esindab lootosetaim, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid ja lisaks suudab moodustada ka iseseisvaid võiduliine. Ainult wildidest moodustunud võidu eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt.

Kui scatter-sümbol jääb pidama esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul, pääsed boonusvooru. Vali Butterfly Spins ja Butterfly Frenzy boonuste vahel, millest esimene pakub tasuta spinne kolmel rullikul ja teine viietasandalist boonusmängu kümne valikuga.


– KOKKUVÕTE

“Butterfly Staxx 2” on ideaalne mäng algaja jaoks, kes ei aja taga suuri võite vaid hindab mõnusat meelelahutust võimalusega noppida sagedasi väiksemaid võite. Mängul on ilus graafika ja tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 80-kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem