Eurostar Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Eurostar Studios + Microgaming
RTP: 94.03%
Loodud: 08/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 12,000 mündid
Kus saad mängida Eurostar Studios slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Burlesque by Dita videot

Burlesque by Dita ülevaade

burlesque by dita slot microgaming

Burlesque by Dita on legendaarse Dita Von Teese tegelaskujul põhinev mänguautomaat, mille loojateks Microgaming koostöös Aurum Signature stuudioga. Burlesque by Dita nimetuse järgi eristub antud mäng teistest Burlesque-tüüpi mängudest, kus tants ja trall ei taha kuidagi otsa saada. Tegemist on volatiilse mänguga, mille keskmes imekaunis nimitegelane ise.

Burlesque by Dita pakub 5×3 positsioonidega mänguvälja 243 võiduliiniga. Säti panuse väärtuseks 10 sendist 20 euroni mänguvooru kohta ja võid selle tagasi võita kuni 12,000-kordselt. Boonustest leiad tasuta spinnid, võidukordajad, asendussümbolid ja muud.

burlesque by dita slot screen


Boonused

Burlesque by Dita on volatiilne mäng, mille wild duubeldab võidud. Mistahes ajal võib käima minna Wild Pleasure boonus, mis katab kuni viis rullikut täies ulatuses asendussümbolitega.

Tasuta spinnid on ka siin omal kohal, kuid nendeni jõudmiseks vajad vähemalt kolme hajasümbolit korraga. Kui see läheb korda, saad panuse väärtuse tagasi kahesaja kordselt ja valida nelja erineva boonusvooru vahel.


Kujundus ja sümbolid

Dita Von Teese on Ameerika modell, kes tuntud oma kostüümide ja tantsuesituste poolest. Burlesque by Dita tutvustabki selle kaunitari erinevaid stiile nii, et sümboliteks rullikutel on kingad, šampus ja boonussümbolid.


Kokkuvõte

Burlesque by Dita on põnev mäng nii mitmeski mõttes. Lisaks kaunitele kunstidele leiad sellel nii mitmeidki erinevaid lisafunktsioone.

Meeldiks mängida Eurostar Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem