Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.15%
Loodud: 01/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 75,000 mündid

Buccaneer Blast ülevaade

buccaneer blast slot playtech

Buccaneer Blast on viie rulliku ja kümne võiduliiniga slotimäng, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta. Mängu loojaks on Playtech ja sellel on intrigeeriv piraatide-stiilis tehtud kujundus. Rullikute all paiknevad võimsad kahurid, mis on võimelised mänguväljal madalama väärtusega sümbolid muutma wildideks ning lisama järgneva respinni ajal juurde kuni kolm wildi.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Buccaneer Blast mäng loob laheda efekti nagu hulbiksid sümbolid merepinnal üles-alla. Naudi seda vinget tunnet ja püüa kombineerida võiduliine lilla-, sinise- ja rohelise piraadipurjeka ikoonidega.

buccaneer blast slot screen

Veel suuremad võidud toovad sulle kätte ahvid ja kolm piraati. Piraadilaeva lipu sümbol on Wild ja see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone.

Buccaneer Blast boonusvoor käivitub, kui kolmanda rulliku kohale ilmub must piraadilaev. Toimub uus spinn kolme kahuriga rullikute all, mis tulistavad mänguväljale väärtuslikke wilde.

Kõige suurema võidu saavutad punaste piraatidega, mis suudavad tehtud panuse väärtuse tagasi tuua kuni 150-kordselt. Kuna võite saad mõlemas suunas, siis viie punase piraadi eest saad aga koguni 300-korda suurema võidu. Kõige tipuks- kui täidad nendega kogu mänguvälja, ootab sind 3000 korda suurem võit, kui algselt mängu panid!


– KOKKUVÕTE

Hoolimata “Buccaneer Blast” mängu intrigeerivast piraatide temaatikast ei ole graafika kuigi imetlusväärne. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, mis maksab võite nii vasakult paremale kui vastassuunas. Kahe boonusvooru abil võid pihta saada lisawildidele, kuid suured võidud on garanteeritud ka mistahes teise viie sama sümboli kombinatsiooni puhul.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

kingdoms rise forbidden forest slot

Kingdoms Rise: Forbidden Forest

Rohkem infot

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee