Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.15%
Loodud: 01/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 75,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Buccaneer Blast ülevaade

buccaneer blast slot playtech

Buccaneer Blast on viie rulliku ja kümne võiduliiniga slotimäng, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta. Mängu loojaks on Playtech ja sellel on intrigeeriv piraatide-stiilis tehtud kujundus. Rullikute all paiknevad võimsad kahurid, mis on võimelised mänguväljal madalama väärtusega sümbolid muutma wildideks ning lisama järgneva respinni ajal juurde kuni kolm wildi.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Buccaneer Blast mäng loob laheda efekti nagu hulbiksid sümbolid merepinnal üles-alla. Naudi seda vinget tunnet ja püüa kombineerida võiduliine lilla-, sinise- ja rohelise piraadipurjeka ikoonidega.

buccaneer blast slot screen

Veel suuremad võidud toovad sulle kätte ahvid ja kolm piraati. Piraadilaeva lipu sümbol on Wild ja see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone.

Buccaneer Blast boonusvoor käivitub, kui kolmanda rulliku kohale ilmub must piraadilaev. Toimub uus spinn kolme kahuriga rullikute all, mis tulistavad mänguväljale väärtuslikke wilde.

Kõige suurema võidu saavutad punaste piraatidega, mis suudavad tehtud panuse väärtuse tagasi tuua kuni 150-kordselt. Kuna võite saad mõlemas suunas, siis viie punase piraadi eest saad aga koguni 300-korda suurema võidu. Kõige tipuks- kui täidad nendega kogu mänguvälja, ootab sind 3000 korda suurem võit, kui algselt mängu panid!


– KOKKUVÕTE

Hoolimata “Buccaneer Blast” mängu intrigeerivast piraatide temaatikast ei ole graafika kuigi imetlusväärne. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, mis maksab võite nii vasakult paremale kui vastassuunas. Kahe boonusvooru abil võid pihta saada lisawildidele, kuid suured võidud on garanteeritud ka mistahes teise viie sama sümboli kombinatsiooni puhul.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem