GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: 96.00%
Loodud: 25/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 100 mündid

Vaata Bubble Fruits videot

Bubble Fruits ülevaade

bubble fruits slot gameart

GameArt nimelise mängulooja Bubble Fruits näeb peaaegu välja nagu kuulsa puuviljamängu Starburst kloon. Bubble Fruits mänguvälja struktuur ja boonused on identsed NetEnti aegade kuulsaima mänguga, ainult kujundus on pisut erinev.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Bubble Fruits on viie rulliku ja kümne võiduliiniga mänguautomaat, millel võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas. Mängul on keskmine volatiilsus ja hulgaliselt wild asendussümboleid.

bubble fruits slot screen

GameArt on teinud klassikalistest puuvilja ikoonidest armsad tegelaskujud ja lisaks puuviljadele näed ka maasikaid, kiivisid, vaarikaid jms. Wild asendussümboli tunned ära suure roosa “W” tähe järgi, mis on ka mängu sümboliks.


– BOONUSED

Bubble Fruits boonused on lihtsad ja kergesti jälgitavad ning tõenäoliselt oled neid kogenud ka teistel sarnastel mängudel. Eelmainitud Starburst oli kusjuures esimene, kes seda tüüpi boonustega välja tuli, kuid sellest ajast alates on mitmed teisedki mänguloojad samad funktsioonid üle võtnud.

Nagu juba öeldud, saad mängul võite kombineerida mõlemas suunas. Võiduliinide moodustamine on lihtsam sama rulliku kõigile väljadele laienevate wild asendussümbolite ja respinnidega.

Võite saad iga kord, kui järjestikkustel rullikutel jääb pidama vähemalt kolm sama sümbolit. Wildid võivad pidama jääda ainult kolmel keskmisele rullikul, kuid kui see juhtub, paljunevad need sama rulliku kõigile kolmele positsioonile.

Peale seda kui wildid paljunevad, jäävad need oma positsioonidele ja saad iga wild-rulliku kohta ühe respinni.


– KOKKUVÕTE

Bubble Fruits on GameArt nimelise mängulooja puuviljade teemaline mäng, mis pakub levinud boonusfunktsioone nagu paljunevad wildid ja respinnid. Kuigi mäng ei paista silma erilise originaalsuse poolest, siis mahlakatest viljadest on sellel korral tehtud hoopis lõbusad tegelased.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.11% 23. Jun 2020
apocalypse quest slot

Apocalypse Quest

GameArt 96.08% 29. Jan 2020
battle for cosmos slot

Battle for Cosmos

GameArt 96.10% 7. Jan 2020
wolf hunt slot

Wolf Hunt

GameArt ?% 17. Dec 2019
norns fate slot

Norns Fate

Näita rohkem