GameBurger Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: GameBurger Studios + Microgaming
RTP: 96.58%
Loodud: 02/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €36
  • Võimalik võit: kuni 144,000 mündid
Kus saad mängida GameBurger Studios slotikaid
Boost Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Tervitusboonus 100% kuni €1000 + 100 tasuta spinnid + Boosti punktid

Vaata Break da Bank Again Respin videot

Break da Bank Again Respin ülevaade

break da bank again respin slot microgaming

Proovi lahti muukida virtuaalne salašeif “Break Da Bank Again Respin” mängul ja võid päevatöö igaveseks unustada. See super-volatiilne slotimäng pakub lisaks viie rulliku ja üheksa võiduliiniga mänguväljale ka kuni 50 priikeerutusega boonusvooru. Gameburger Studios ja Microgaming mänguloojate koostöös valminud “Break Da Bank Again Respin” slotil saad panuseid teha alates 9 sendist 36 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Break Da Bank Again Respin” mängu disain ei ole midagi erakordset. Lisaks madalama väärtusega kaardimängu sümbolitele ässast kümneni leiad mänguväljal ka erinevaid pankadega seotud objekte nagu mündid, rahapakid ja kullakangid.

break da bank again respin slot micro screen

Kõige väärtuslikum sümbol on aga lilla juveel- kui saad neid võiduliinis viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 166,6-kordselt. Wild-sümbol asendab kõiki puuduolevaid ikoone võiduliinides peale scatterite.


– BOONUSED

Peale iga spinni tegemist saad võimaluse maksta juurde ja teha lisakeerutus respinnide voorus. Respinni maksumus sõltub mänguväljal pidama jäänud sümbolitest ja sellest, kui lähedal oled võidu saavutamisele või plahvatuslikku tasuta spinnide vooru pääsemisele.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad igal juhul vähemalt 3, 4 või 5 scatterit, mis seejärel premeerivad sind vastavalt 15, 20 ja 25 priikeerutusega. Nüüd laieneb kõigile võitudele viiekordne võidukordaja ja kui võiduliinis osaleb wild, saad koguni 25-kordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Break Da Bank Again Respin” on lihtne mäng- selle disain on minimalistlik ja ka boonuseid pole ülemäära palju. Panka röövimisega võrdne adrenaliinilaks on garanteeritud tasuta spinnide voorus, kus mängu tulevad tulusad võidukordajad. Nii võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 4411,11-kordselt! Samas on tegemist äärmiselt volatiilse mänguga, mis tähendab, et suurvõite võid jääda pikalt ootama.

Meeldiks mängida GameBurger Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem