Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Break Away Deluxe ülevaade

break away deluxe slot

“Break Away Deluxe” on Microgaming- nimelise mängulooja slotimäng, mis pakub talviseid rõõme uiskudel. Jäähoki võib olla tegelikult ka üsna julm mäng, aga seekord kellelgi nina veriseks ei lööda. Mäng pakub 5×5 mänguvälja ning olulisemad boonused on “Veerevad Rullikud”, paigalejäävad wildid ja tasuta spinnide voor võidukordajatega. Mäng on üsna volatiilne ning panuseid saad teha alates 18 sendist 44 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Break Away Deluxe” mängul saad ise määrata mitme võiduliiniga soovid panuseid teha. Valida saad 18, 38, 68 ja 88 vahel ning tehtud valik kergitab ka nõutud panuse suurust. Mängu disain on üsna sümpaatne ja rullikutel näed ainult temaatilisi jäähokiga seonduvaid ikoone.

break away deluxe slot screen

Tulususe järjekorras reastatuna on ikoonideks uisud, kiiver, väljak, erinevate mängijatega sümbolid ja kohtunik. Kõige väärtuslikum sümbol on punase särgiga mängija.


– BOONUSED

Mida tähendavad “Veerevad Rullikud”? Peale iga moodustunud võiduliini eemaldatakse selles osalenud sümbolid ja nende asemele “kukuvad” positsioonidele uued. See jätkub seni kuni enam uusi võiduliine ei moodustu. Kasu võib sulle tuua ka Smashing Wild, mis tähendab, et üks hokimängijatest muutub wild-asendussümboliks ja jääb selliseks kuni “Veerevate Rullikute” boonusvooru lõpuni. Smashing Wild asendussümbolid võivad ilmuda ainult 2., 3., 4. ja 5. rullikul.

break away deluxe slot review

Kahtlemata on kõige tulusam boonus tasuta spinnide voor. Iga kord, kui mänguväljal ilmub kolm või enam scatterit, saad teha 12 keerutust täiesti tasuta. Samuti laieneb kõigile tasuta spinnide voorus “Veerevate Rullikute” funktsiooniga saavutatud järjestikkustele võitudele korralik võidukordaja, mis algab kahest. Mida rohkem järjestikkuseid võite saad, seda suurem võidukordaja mängu tuleb.


– KOKKUVÕTE

Isegi kui jäähoki ei ole sinu lemmiksport, siis “Break Away Deluxe” pakub slotimänguna siiski positiivse elamuse. Kujundus on tehtud multika stiilis ning maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ligi 3182- kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

SOON space enigma slot

Space Enigma

NEW the incredible balloon machine slot

The Incredible Balloon Machine

double lucky line slot

Double Lucky Line

NEW african quest slot

African Quest

Rohkem infot

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee