Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 06/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 8×6
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 8,975 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Brazil Bomba ülevaade

brazil bomba slot yggdrasil

Brazil Bomba on karnevaliteemaline mäng Yggdrasil Gaming nimeliselt mänguloojalt, mis pakub mänguvälja 6×8 positsioonidega. Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 50 euroni keerutuse kohta ja võite saad kosena langevate sümbolite abil, mis teeb võimalikuks ka lihtsa vaevaga järjestikkuste võitude tabamise.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Brazil Bomba lööb vererõhu lakke ja paneb peorütmid käima, sest Copacabana rand Rio de Janeiros tervitab kõiki lõbujanuseid ühtemoodi. Sukeldu Brasiilia öösse suleliste karnevalitantsijatega ja naudi eksootilist taustamuusikat ja kujundust.

brazil bomba slot screen

6×8 mänguväljal näed nii eri värvi ja kujuga teemante kui ka trummi sümboleid. Esimestega võid tehtud panuse tagasi võita kuni sajakordselt, samal ajal kui trummid võivad sisse tuua ka kuni tuhat korda suuremaid võite. Võitude tabamiseks proovi saada korraga vähemalt kuus sama ikooni klastris.


– BOONUSED

Peale iga võidu moodustumist haihtuvad võiduklastri moodustanud sümbolid ja need asendatakse uuega. Mis eriti hea – järjestikkuseid võita saavutad ilma oma raha panustamata.

Eriline pommi boonussümbol võib välja ilmuda nii mängu tavarežiimil kui ka tasuta spinnidega boonusvoorus. Selleks, et boonusvooru aga üldse pääseda, oota ära esimene kord kui järjestikkuste võitudega võitu ei tule. Kui nii läheb, plahvatab pommi sümbol laienedes tähekujuliselt mänguvälja kõigile rullikutele “puhastades” kuni kuusteist positsiooni.

Brazil Bomba on eriline, sest peale iga järjestikku saavutatud võitu, teenid võidule võidukordaja, mis kasvab iga keerutusega. Tasuta keerutustega boonusvooru pääsed minimaalselt kolme tasuta spinnide sümboliga.


– KOKKUVÕTE

Brazil Bomba loojaks on Yggdrasil Gaming, kes hakkama saanud eriti stiilse kujundusega. See pole aga sugugi kõik, sest tasemel on nii võidupotentsiaal kui ka üldine leidlikult lahendatud mängu ülesehituse poolt. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 8975 kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem