Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.50%
Loodud: 07/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €25
  • Võimalik võit: kuni 125,000 mündid

Vaata Bookie of Odds videot

Bookie of Odds ülevaade

bookie of odds slot microgaming

Hobuste võiduajamine on kõige põnevam hipodroomil, kuid kui soovid äktšionit nautida ilma kodust lahkumata, on sul see võimalus olemas “Bookie of Odds” slotimängul. Tegemist on Microgaming mängulooja slotiga, millel on 5×3 mänguväli ja 10 fikseeritud võiduliini. Boonustest hakkavad silma sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid ja võimalus osta respinne.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu rullikud on tehtud stiilselt kuldseks ja need asuvad just hobuste võiduajamise taustal. Põnevust lisab hipodroomile omased panustajate kaasaelavad hõisked. Kõrgema väärtusega sümboliteks on punane, lilla ja sinine hobune ning madalama väärtusega kaardipakist tuttavad 10 ja pildiga ikoonid. Wild asendussümboliks on kuldne raamat, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid ja täidab ka scatteri funktsiooni.

bookie of odds slot screen

Respinnide boonus – iga rulliku all on spetsiaalne ‘Respin’ nupuke, mis annab võimaluse just seda rullikut soovi korral uuesti keerutada. Iga respinni maksumus on eraldi välja toodud ja see oleneb eelnevalt tehtud panuse suurusest ja võimalikust võidusummast. Iga rullikut võid uuesti keerutada mistahes arv kordi, kuid see funktsioon ei tööta Autoplay režiimil või kui muudad algse panuse väärtust.

Tasuta spinnid – kui mänguväljale jääb pidama kolm, neli või viis kuldset raamatut, saad kasiino kulul spinnida vastavalt 10, 12 või 25 korda. Enne boonusvooru algust valib slott ühe sümboli, mis võib laieneda rulliku kõigile väljadele, kui on võimalus nii võiduliini moodustada. Kui tasuta spinnide voorus saad uuesti vähemalt kolm kuldset raamatut, algab voor uuesti.

bookie of odds slot freespins


– KOKKUVÕTE

“Bookie Of Odds” pakub kasulikku respinnide funktsiooni, millega saad mistahes rullikut uuesti keerutada soovitud arvu kordi. Tasuta spinnide voor pakub võimalust teha aeg-ajalt mõned spinnid kasiino kulul.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

magic of pandora slot

Magic of Pandora

magic of sahara slot

Magic of Sahara

break away deluxe slot

Break Away Deluxe

NEW lara croft temples and tombs slot

Lara Croft Temples and Tombs

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid