Novomatic Logo
Pakkuja: Novomatic
RTP: ?%
Loodud: 16/10/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Book of Ra – Temple of Gold ülevaade

book of ra temple of gold slot novomatic

Novomatic mängulooja üks populaarsemaid mänge ja võiks öelda, et isegi maailma üks parimaid slotte Book of Ra on saanud omale järje. Kui “Book of Ra” slotti on püüdnud jäljendada teisedki slotimängude loojad, siis nüüd on Novomatic koostöös Winfinity Games mängustuudioga mängijate rõõmuks välja tulnud väärilise järjega.

Temple of Gold slotil jätkub põnev rahajaht Lõuna-Ameerikas El Dorados, kus “haisu” kulla paiknemise kohta on ninna saanud mängu peategelane- naisseikleja. See aga tähendab, et Antiik-Egiptusega pole sellel korral mingit seost.

Mänguväli paku viite rullikut kümne võiduliiniga, samal ajal kui tegemist on volatiilse mänguga ja potentsiaalne võidusumma küündib koguni 500 000€ peale! Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Vapper naisseikleja on jõudnud Ameerika mandrile ja valmis pakkuma sulle lahedat meelelahutust. Võite saad iga kord, kui järjestikkustel rullikutel jääb pidama vähemalt viis sama sümbolit. Naisseiklejatega võiduliini eest saad panuse tagasi koguni 500-kordselt!

book of ra temple of gold slot screen

Sümbolite hulgas näed temaatilisi kullast skulptuure ja tavapäraseid kaardimängu ikoone, kuid graafika ja kujundus pole iseenesest midagi enneolematut. Proovi täita kogu mänguväli aga spetsiaalsete paljunevate sümbolitega ja võidad mängu jackpoti, mis tehtud panusest viis tuhat korda suurem!


– BOONUSED

Mängu wildiks on raamat, mis asendab võiduliinides teisi puudujäävaid ikoone. Samal ajal saad wildidega käivitada tasuta spinnide vooru ja võita panuse väärtuse tagasi kuni kahesaja kordselt (olenevalt wildide arvust mänguväljal).


– KOKKUVÕTE

“Book of Ra: Temple of Gold” on kauaoodatud järg sama seeria teistele populaarsetele slottidele. Ei tasu unustada, et tegu on volatiilse mänguga, mis tähendab, et wildid mängivad nüüd eriti olulist rolli võitude kombineerimisel.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Novomatic

Rohkem infot

Kus saad mängida Novomatic slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee