GreenTube Logo
Novomatic Logo
Pakkuja: GreenTube + Novomatic
RTP: ?%
Loodud: 16/10/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida GreenTube slotikaid
Paf Kasiino Logo
  • Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Book of Ra – Temple of Gold ülevaade

book of ra temple of gold slot novomatic

Novomatic mängulooja üks populaarsemaid mänge ja võiks öelda, et isegi maailma üks parimaid slotte Book of Ra on saanud omale järje. Kui “Book of Ra” slotti on püüdnud jäljendada teisedki slotimängude loojad, siis nüüd on Novomatic koostöös Winfinity Games mängustuudioga mängijate rõõmuks välja tulnud väärilise järjega.

Temple of Gold slotil jätkub põnev rahajaht Lõuna-Ameerikas El Dorados, kus “haisu” kulla paiknemise kohta on ninna saanud mängu peategelane- naisseikleja. See aga tähendab, et Antiik-Egiptusega pole sellel korral mingit seost.

Mänguväli paku viite rullikut kümne võiduliiniga, samal ajal kui tegemist on volatiilse mänguga ja potentsiaalne võidusumma küündib koguni 500 000€ peale! Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Vapper naisseikleja on jõudnud Ameerika mandrile ja valmis pakkuma sulle lahedat meelelahutust. Võite saad iga kord, kui järjestikkustel rullikutel jääb pidama vähemalt viis sama sümbolit. Naisseiklejatega võiduliini eest saad panuse tagasi koguni 500-kordselt!

book of ra temple of gold slot screen

Sümbolite hulgas näed temaatilisi kullast skulptuure ja tavapäraseid kaardimängu ikoone, kuid graafika ja kujundus pole iseenesest midagi enneolematut. Proovi täita kogu mänguväli aga spetsiaalsete paljunevate sümbolitega ja võidad mängu jackpoti, mis tehtud panusest viis tuhat korda suurem!


– BOONUSED

Mängu wildiks on raamat, mis asendab võiduliinides teisi puudujäävaid ikoone. Samal ajal saad wildidega käivitada tasuta spinnide vooru ja võita panuse väärtuse tagasi kuni kahesaja kordselt (olenevalt wildide arvust mänguväljal).


– KOKKUVÕTE

“Book of Ra: Temple of Gold” on kauaoodatud järg sama seeria teistele populaarsetele slottidele. Ei tasu unustada, et tegu on volatiilse mänguga, mis tähendab, et wildid mängivad nüüd eriti olulist rolli võitude kombineerimisel.

Meeldiks mängida GreenTube slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GreenTube Slotid ?% 11. Dec 2021
apollo god of the sun slot

Apollo God Of The Sun 10 Win Ways

GreenTube Novomatic Slotid 95.15% 23. Mar 2021
silver trails slot

Silver Trails

GreenTube Slotid 95.00% 4. Apr 2021
diamond link mighty emperor slot

Diamond Link – Mighty Emperor

Näita rohkem