Novomatic Logo
Pakkuja: Novomatic
RTP: 95.10%
Loodud: 11/04/2008
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.40 – €100
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Book of Ra Deluxe ülevaade

book of ra deluxe slot

“Book of Ra Deluxe” on 5 rulliku ja 10 võiduliiniga slotimäng Novomatic mänguloojalt. Seda mängu võib pidada originaali “Book of Ra” slotimängu täiustatud versiooniks. Mängu teemaks on õnneotsija, kes tahab leida salajast päikesejumal Ra raamatut.

book of ra deluxe slot screen


– BOONUSED

Kui tahad salajase raamatu üles leida, pead teadma, mis boonused sind aidata saavad. Ra-raamat on wild-asendussümboliks ning asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides. Kui saad võiduliinis 3 või enam wildi, käivitub tasuta spinnide voor 10 tasuta spinni ja juhuslikult valitud sümboli, mis laieneb ka teistele väljadele.

Peale igat võitu, saad käivitada “gamble” funktsiooni, millel saad võidud kahekordistada. Pead lihtsalt õigest arvama mängukaardi värvi, mis funktsioonis välja jagatakse. Õige arvamise korral sinu võidusumma duubeldatakse ja saad värvi uuesti pakkuda. Kui arvad valesti, jääd aga võidust ilma ja jätkad mängu tavarežiimis.

book of ra deluxe slot review


– KOKKUVÕTE

“Book of Ra” on kasumlik mäng, mida mängijad hindavad selle lihtsuse ja suure võidupotentsiaali tõttu. Sellegipoolest ole ettevaatlik, sest iga suur võit võib lasta ennast pikalt oodata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Novomatic

lucky ladys charm deluxe6 slot

Lucky Lady’s Charm Deluxe 6

Näita rohkem

Kus saad mängida Novomatic slotikaid