GreenTube Logo
Novomatic Logo
Pakkuja: GreenTube + Novomatic
RTP: 95.02%
Loodud: 18/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3 + 5×12
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida GreenTube slotikaid
Paf Kasiino Logo
  • Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Vaata Book of Ra Deluxe 10 videot

Book of Ra Deluxe 10 ülevaade

book of ra deluxe 10 slot novomatic

Book of Ra Deluxe 10 on Novomatic nimelise slotimängude tootja mäng kümne rulliku ja saja võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja mängu kahel rullikul ilmuvad wildid võivad tekitada juurde lisa rullikute paare külgnevate wildidega.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui oled varem Book of Ra seeria slotte juba mänginud, siis võid juba aimata, mis sind ees ootab. Vana-Egiptus ja selle asukad on valmis jälle sinuga kampa lööma ja koos uusi tippe vallutama.

book of ra deluxe 10 slot screen

Lisaks A, K, Q, J ja 10 sümbolitele näed ka temaatilisi kuldseid monumente, vaaraosid ja seiklejat. Neist viimane on ka väärtuslikem makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 0,1, 0,5, 1 ja 5 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Mängu wild sümbol on kuldne münt, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone ja tasuta spinnide voorus on võimeline laienema ka sama rulliku kõigile väljadele. Kui saad esimese rulliku kõigil väljadel wildid, tekib juurde veel üks identne rullik ja kasvatab nii võidupotentsiaali hüppeliselt kuna jätkad mängu kahe täielikult wildidega kaetud rullikuga.

book of ra deluxe 10 slot bonus

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatter sümbolit esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad kuni 20 mängukorda kasiino kulul ja samal ajal tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 20 kordselt.


– KOKKUVÕTE

Book of Ra Deluxe 10 näeb väga sarnane välja sama seeria originaalile Book of Ra Deluxe. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, millel võiduliine on rohkem kui originaalil ja kus tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni viiesaja kordselt.

Meeldiks mängida GreenTube slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GreenTube Slotid ?% 11. Dec 2021
apollo god of the sun slot

Apollo God Of The Sun 10 Win Ways

GreenTube Novomatic Slotid 95.15% 23. Mar 2021
silver trails slot

Silver Trails

GreenTube Slotid 95.00% 4. Apr 2021
diamond link mighty emperor slot

Diamond Link – Mighty Emperor

Näita rohkem