GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: ?%
Loodud: 23/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Vaata Book of Oziris videot

Book of Oziris ülevaade

book of oziris slot gameart

Book of Oziris on GameArt nimelise kasiinomängude looja slotikas viie rulliku ja 25 võiduliiniga, millel on Antiik-Egiptuse teema. Mängu peategelaseks on võetud sellel korral mütoloogiline jumal Horuse isa Osiris ja nagu ikka Egiptuse slottide puhul, kohtud vaaraodega, näed püramiide, sfinkse ja saad võimaluse kasu lõigata peidetud aarete ja salajaste hieroglüüfide teemalistes boonusvoorudes.

book of oziris slot screen


– KUIDAS MÄNGIDA?

“Spin” nupuke paneb rullikud keerlema ja “Autoplay” tähendab, et saad valida mistahes arvu keerutusi, mida soovid, et slott sinu eest teeks. Kui soovid saavutatud võidu kahekordistada, pane käima “Gamble”-funktsioon ja põnevus aina kasvab.


– BOONUSED

“Book of Oziris” ei ole kindlasti mäng, millel boonuseid ülemäära palju oleks. Kui sul on aga piisavalt õnne, saad olemasolevate abil kokku kraapida korraliku rahahunniku.

Osiris ise on Wild ja asendab võiduliinides kõiki puuduolevaid tavasümboleid. Scattereid, mis võivad pidama jääda ainult rullikutel 1, 3 ja 5 see ei asenda, kuid kui scattereid on vähemalt kolm, läheb kohe käima tasuta spinnide boonusvoor.

Tasuta spinnide voorus saad kümme mängukorda kasiino kulul nii, et kuni kolmele rullikule lisatakse hulk Wilde juurde.

Mängul on ka eriline Püha Raamatu ikoon, mis võib ilmuda mistahes rullikul ja muuta kõik sama tüüpi sümbolid Wildideks. Neid unikaalseid sümboleid võib ilmuda ka rohkem kui üks ning see tähendab ka rohkem wilde ja märksa suuremat võidupotentsiaali.


– KOKKUVÕTE

“Book of Oziris” pakub levinud Egiptuse kujundusega tehtud slotikat, millel on hea disain ja heliefektid. Avasta uusi Egiptuse saladusi ja lõika kasu tulusatest boonustest.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.11% 23. Jun 2020
apocalypse quest slot

Apocalypse Quest

GameArt 96.00% 25. Feb 2020
bubble fruits slot

Bubble Fruits

GameArt 96.08% 29. Jan 2020
battle for cosmos slot

Battle for Cosmos

GameArt 96.10% 7. Jan 2020
wolf hunt slot

Wolf Hunt

Näita rohkem