Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.31%
Loodud: 12/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 125,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Book of Oz videot

Book of Oz ülevaade

book of oz slot

“Book of Oz” on Microgaming mängulooja 5 rulliku ja 10 võiduliiniga slotimäng, millel saad mängida alates 10 sendist spinni kohta. Sinu teekond viib sind salapärasesse Ozi maailma, kus ootavad ees tohutud aarded ja kohtud samanimelisest raamatute seeriast tuttavate Dorothy, Tin Mani, Argliku Lõvi ja hernehirmutisega. Mängu teevad põnevaks respinnide- ja tasuta spinnide boonused.


– BOONUSED

Nii Wildi kui ka scatteri sümbol on sama – Raamat. See asendab mängu võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. Kui saad vähemalt kolm Raamatu sümbolit käivitub tasuta spinnide voor.

book of oz slot screen

Tasuta spinnid
Tasuta spinne võid saada 10, 12 või 25. Vooru alguses saad ühe juhuslikult valitud erisümboli, mis laieneb rulliku kõigile väljadele. Nii võidad raha kohe, kui teine sama sümbol jääb võiduliinis pidama.

Respinnid
Peale igat mängu tavaversioonis tehtud keerutust saad ühte rullikut uuesti spinnida nii mitu korda kui soovid. Muidugi mõista pead iga spinni eest sisse maksma uue panuse väärtuse. Korraga saad nii spinnida maksimaalselt ühte rullikut.

book of oz slot review


– KOKKUVÕTE

“Book of Oz” on hästi läbimõeldud slotimäng ja kauni kujundusega. Tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga, millel pead valmis olema pikemateks võiduta perioodideks, aga ka hiigelvõitudeks. Lisaks kõigele pakub mäng tänu respinni rullikule võimalust strateegliselt mõelda.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem