Book of Lords ülevaade

book of lords slot amatic

“Book of Lords” on üks kahest Amatic-nimelise mängulooja slotikast, mis toodi mängijate rõõmuks välja samal ajal. Teine on “Book of Queen” ja tegelikult need kaks mängu teineteisest väga palju ei erinegi. Peamisteks erinevusteks on, et “Book of Lords” mängu kõige suurema jackpoti sümboliks on naisseikleja ja kasumlikkuse protsent mängija jaoks on pisut madalam.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba mainitud, on tegu Egiptuse teemalise mänguga ning ka sümbolid rullikutel peegeldavad seda hästi. Võite saad Raamatu, kolme erineva antiikaja jumala, naisarheoloogi ja erinevate kaardilogode eest. Seejuures Raamat täidab mängul nii wildi kui ka scatteri funktsioone. Vajadusel asendab Raamat kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid ja kui saad neid mängus korraga vähemalt kolm, siis leiad ennast tasuta spinnide voorus 10 keerutusega kasiino kulul.

book of lords slot screen


– PANUSTAMINE

Mängul on 5 rullikut, 10 võiduliini ja maksimaalselt võid rõõmustada tehtud panuse väärtusest kuni 5000 korda suurema võidu üle. Panuseid saad teha alates 10 sendist 300 euroni spinni kohta, mis tähendab, et jackpoti saad võita ka ilma suurelt riskimata. Kui jackpot jutuks juba tuli, siis see on sinu, kui suudad ära võluda sarmikalt blondi seiklejanna. Viis naisarheoloogi võiduliinis pakub kuni 1,5 miljoni euro suurust võidupreemiat.


– BOONUSED

“Book of Lords” mängul kasutatakse varem ainult maapealsetes kasiinodes esinenud Book of Ra-stiilis mängu ülesehitust. Selle uuendusele vaatamata ei ole kuhugi kadunud ka wild ja scatter boonussümbolid, tasuta spinnide voor ning juhuslikud boonussümbolid, mis laienevad sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid.

book of lords slot review

Tasuta spinnide voor – teeb eriliseks üks juhuslikult välja valitav tavasümbol, mis siis boonusvoorus hakkab laienema sama rulliku kõigile positsioonidele, millel see pidama jääb. Kui välja valitud sümbol jääb korraga pidama kõigil viiel rullikul oled kokku saanud hämmastavad 10 võiduliini korraga!

Teised populaarsed slotid pakkujalt Amatic

Näita rohkem

Kus saad mängida Amatic slotikaid

grandx kasiino veebileht
10 tasuta spinni uuele liitujale
Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

GrandX Kasiino

www.grandx.com