iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.31%
Loodud: 06/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 1,500 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Book of Immortals videot

Book of Immortals ülevaade

book of immortals slot isoftbet

“Book of Immortals” slott on nagu nimigi ütleb surematu Egiptuse-teemaline slotimäng, mille loojaks on iSoftBet-nimeline slotimängude tootja. Mängul näed 5 rullikut, 20 võiduliini ja erinevalt klassikalistest Egiptuse slotikatest on sellel futuristlik disain.

Tuju hoiavad üleval mesilased ja skarabeused, kes lendavad rullikutel ringi ja muudavad sümboleid mänguväljal. Boonusvooru alustad 10 tasuta spinniga ja lõikad kasu sama rulliku kõigile väljadele laienevatest sümbolitest. Panuseid saad teha alates 10 sendist 10€ni spinni kohta.

book of immortals slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu teema võib olla küll pisut kulunud, aga sära ja moodne kujundus teevad selle kuhjaga tasa. Kaardipakist tuttavad sümbolid ässast kümneni on madalama väärtusega ja Egiptuse stiliseeritud loomapeaga jumalad maksavad välja suuremaid võite. Kõige väärtuslikum tavasümbol on Anubis the jackal, mis maksab välja tehtud panuse summa 15-kordselt, kui saad neid võiduliinis 5.

Surematute Raamatu(The Book of Immortals) ikoon on mängus nii wildiks kui ka scatteriks. Kui saad neid rullikutel 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2, 20 või 200 kordselt.

book of immortals slot freespins

Tasuta spinnide voor – vähemalt kolme wildiga käivitub tasuta spinnide voor, mis algab 10 spinniga kasiino kulul. Iga tasuta spinni ajaks valib mäng ühe juhusliku sümboli ning kui see jääb rullikutele pidama, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele, kus see pidama jäi. Loomapeaga jumalate ikoonid võivad boonusvoorus muutuda “surematuteks”, mis tähendab, et need laienevad sama rulliku kõigile väljadele, millel nad pidama jäid ning jäävad neile positsioonidele kuni tasuta spinnide vooru lõpuni.

Mistahes spinni ajal võib tööle hakata Scarab Swap boonus, mille ajal skarabeuste parv tiirutab rullikute kohal ja võib maanduda kuni 10 sümbolil. Seejärel muutuvad need sümbolid skarabeuste maagia toimel uuteks ja moodustavad uusi ja paremaid võidukombinatsioone.


– KOKKUVÕTE

“Book of Immortals” on Egiptuse teemaline mäng, mis meenutab pisut ehk isegi Hollywoodi superkangelase filmi. Tasuta spinnide vooru samale rullikule paigutuvad sümbolid võivad su õnne ümber pöörata hetkega, sest võimalik on tehtud panuse väärtus tagasi võita ka kuni 638 kordselt. Tegemist on pigem madalama volatiilsusega mänguga, mis on ideaalne algajale, kes armastab müütide ja legendide temaatikat.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem