All41 Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: All41 Studios + Microgaming
RTP: 94.24%
Loodud: 09/08/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €25
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida All41 Studios slotikaid
Boost Kasiino Logo
  • UUENDATUD VEEBILEHT
  • Tervitusboonus 100% kuni €250 + 50 tasuta spinnid

Vaata Book of Captain Silver videot

Book of Captain Silver ülevaade

Book of Captain Silver on Microgaming ja All41 Studios nimeliste mängutootjate koostöös valminud online slotikas, mille keskmes raamatud. Kuigi teema pole kuigi originaalne, siis üht-teist põnevat on siin sellegipoolest.

book of captain silver slot screen

Book of Captain Silver pakub 5×3 positsioonidega mänguvälja kümne võiduliiniga. Võrreldes mitmete teiste raamatu stiilis mängudega on siin võidupotentsiaal suurem- hea õnne korral võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 10,000-kordselt. Panuse väärtuseks saab valida 10 sendist 25 euroni mänguvooru kohta.

Tegemist on pigem volatiilse mänguga, mille olulisemate lisade hulka kuuluvad wild-ja hajasümbolid, tasuta keerutused ja juhuslikult käivituv Jackpot õnneratas.


Boonused

Wild asendussümboli tunneb ära raamatu pildi järgi nagu ikka raamatuteemalistel slotikatel. Sellel korral kuulub see aga kapten Hõbedale.

Alates kolmest wildist hakkavad need käituma hajasümbolitena ja on võimelised panuse väärtuse tagasi maksma kuni kahesaja kordselt või pakkuma kümme tasuta spinni.

Nagu ka teise raamatu stiilis mängude puhul, siis ka siin on üks eriline sümbol, mis paljuneb sama rulliku kõigile väljadele, mille see peatub.

Jackpot Õnnerattal on mängus neli erineva suurusega peapreemiat. Et neile ligi pääseda pead aga enne koguma wild asendussümboleid.

Meeldiks mängida All41 Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem