Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.45%
Loodud: 07/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €25
  • Võimalik võit: kuni 135,000 mündid

Vaata Book of Atem videot

Book of Atem ülevaade

book of atem slot all41studios

Book of Atem on All41Studios nimelise pisikese mängustuudio ja Microgaming koostöös valminud raamatute teemaline slotikas. Book of Ra võis olla äge, aga nüüd on graafikaga veelgi enam tööd tehtud, samal ajal kui muus osas võib Book of Ra analoogist rääkida küll.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Müstiline Antiik-Egiptuse ajastu on inspiratsiooni andnud nii paljude mänguautomaatide loomiseks, et sellest on saanud aegade TOP3 populaarseim teema. Book of Atem paistab silma kvaliteetse kujunduse ja hulga kaardimängust tuttavate ikoonide poolest. Temaatiliste sümblite hulka kuuluvad lootosetaimed, kobra, pistrik, vaaraod ja Atemi raamat.

book of atem slot screen

Mänguväli pakub viite rullikut kümne erinev võiduliiniga ning hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 5000- kordselt. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist kuni 25 euroni spinni kohta. Ei tasu aga unustada, et tegemist on volatiilse mänguga mänguga, millel suurte võitude saamiseks pead ära ootama boonusvooru sama rulliku kõigile väljadele laienevate ikoonidega.

Kõige väärtuslikum sümbol on vaarao pilt, mille abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni 500 kordselt. Kui vaarao ilmub 15 positsioonil korraga, ootab sind aga koguni tehtud panuse väärtusest 5000 korda suurem rahahunnik!


– BOONUSED

Wild asendussümboli tunned ära raamatu kujutise järgi ning see asendab võiduliinides mistahes teisi puudujäävaid ikoone. Kui saad korraga vähemalt kolm wildi, pääsed tasuta spinnidega boonusvooru.

Tasuta spinnide voorus saad teha kümme spinni kasiino kulul, kuid võidupotentsiaal on nüüd märksa kõrgem. Üks juhuslikult välja valitav ikoon on võimeline laienema ka sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.


– KOKKUVÕTE

Book of Atem on sarnane teistele Microgamingu raamatuteemalistele mängudele. Tegemist ei ole ehk kõige originaalsema mänguga, kuid laienevad sümbolid lisavad vajalikku närvikõdi tasuta spinnidega boonusvoorus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee