Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.45%
Loodud: 07/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €25
  • Võimalik võit: kuni 135,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Book of Atem videot

Book of Atem ülevaade

book of atem slot all41studios

Book of Atem on All41Studios nimelise pisikese mängustuudio ja Microgaming koostöös valminud raamatute teemaline slotikas. Book of Ra võis olla äge, aga nüüd on graafikaga veelgi enam tööd tehtud, samal ajal kui muus osas võib Book of Ra analoogist rääkida küll.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Müstiline Antiik-Egiptuse ajastu on inspiratsiooni andnud nii paljude mänguautomaatide loomiseks, et sellest on saanud aegade TOP3 populaarseim teema. Book of Atem paistab silma kvaliteetse kujunduse ja hulga kaardimängust tuttavate ikoonide poolest. Temaatiliste sümblite hulka kuuluvad lootosetaimed, kobra, pistrik, vaaraod ja Atemi raamat.

book of atem slot screen

Mänguväli pakub viite rullikut kümne erinev võiduliiniga ning hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 5000- kordselt. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist kuni 25 euroni spinni kohta. Ei tasu aga unustada, et tegemist on volatiilse mänguga mänguga, millel suurte võitude saamiseks pead ära ootama boonusvooru sama rulliku kõigile väljadele laienevate ikoonidega.

Kõige väärtuslikum sümbol on vaarao pilt, mille abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni 500 kordselt. Kui vaarao ilmub 15 positsioonil korraga, ootab sind aga koguni tehtud panuse väärtusest 5000 korda suurem rahahunnik!


– BOONUSED

Wild asendussümboli tunned ära raamatu kujutise järgi ning see asendab võiduliinides mistahes teisi puudujäävaid ikoone. Kui saad korraga vähemalt kolm wildi, pääsed tasuta spinnidega boonusvooru.

Tasuta spinnide voorus saad teha kümme spinni kasiino kulul, kuid võidupotentsiaal on nüüd märksa kõrgem. Üks juhuslikult välja valitav ikoon on võimeline laienema ka sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb.


– KOKKUVÕTE

Book of Atem on sarnane teistele Microgamingu raamatuteemalistele mängudele. Tegemist ei ole ehk kõige originaalsema mänguga, kuid laienevad sümbolid lisavad vajalikku närvikõdi tasuta spinnidega boonusvoorus.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem