Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 02/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid

Vaata Blue Wizard videot

Blue Wizard ülevaade

blue wizard slot playtech

“Blue Wizard” on viie rulliku ja kolmekümne võiduliiniga slotimäng, mille loojaks Playtech-nimeline kasiinomängude tootja. Võite aitab püüda tulus Fire Blaze Respin boonus ja mäng pakub ka nelja intrigeerivalt suurt Fire Blaze jackpotti. Panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Blue Wizard” slotil on tehtud maagia-teemaline kujundus, nii et näed andekat võlurit oma koduhoovis toimetamas. Mängu ülesehitus on üsna loogiline ja sümbolitest kohtad nii A, K, Q, J ja 10 ikoone kui ka temaatilisi võlusõrmuseid, loitsuraamatuid, pada ja öökulle.

blue wizard slot screen

Neist viimane on ka kõige tulusam makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuuekordselt, kui saad neid võiduliinis viis. Sinine võlur on wild, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite ja kristallkuuli.


– BOONUSED

Eelnimetatud kristallkuul on boonussümbol ja kui neid jääb mänguväljal korraga pidama vähemalt kuus, sisened Fire Blaze Respin boonusvooru. Saad teha kolm keerutust kasiino kulul nii, et kõik boonusvooru käivitanud kristallkuulid jäävad oma positsioonidele. Mistahes uued boonussümbolid jäävad samuti oma kohtadele ja pakuvad samamoodi maksimaalselt kolme uut respinni.

Pane tähele, et iga kristallkuul võib varjata tehtud panuse väärtusest kuni viiskümmend korda suuremaid rahavõite. Samuti võid tabada Mini-, Minor- ja Major- jackpotte, mis on väärt tehtud panuse väärtusest vastavalt 20-, 100- ja 500-korda suuremad. Kui täidad kogu mänguvälja kristallkuulidega, ootab sind tehtud panuse väärtusest lausa 2000-korda suurem võit!


– KOKKUVÕTE

Kui oled mänginud varem slotte, mis pakuvad Fire Black Respinne, tead mida oodata. Välimuselt on “Blue Wizard” kena ja pakub tehtud panuse väärtusest kuni kaks tuhat korda suuremaid võite. Suuri võite võid saada ka tasuta spinnide voorus tänu kuni kuueteist kordsele võidukordajale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

buccaneer blast slot

Buccaneer Blast

tsai shens gift slot

Tsai Shen’s Gift

terminator genisys slot

Terminator Genesys

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee