Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 02/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Vaata Blue Wizard videot

Blue Wizard ülevaade

blue wizard slot playtech

“Blue Wizard” on viie rulliku ja kolmekümne võiduliiniga slotimäng, mille loojaks Playtech-nimeline kasiinomängude tootja. Võite aitab püüda tulus Fire Blaze Respin boonus ja mäng pakub ka nelja intrigeerivalt suurt Fire Blaze jackpotti. Panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Blue Wizard” slotil on tehtud maagia-teemaline kujundus, nii et näed andekat võlurit oma koduhoovis toimetamas. Mängu ülesehitus on üsna loogiline ja sümbolitest kohtad nii A, K, Q, J ja 10 ikoone kui ka temaatilisi võlusõrmuseid, loitsuraamatuid, pada ja öökulle.

blue wizard slot screen

Neist viimane on ka kõige tulusam makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuuekordselt, kui saad neid võiduliinis viis. Sinine võlur on wild, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite ja kristallkuuli.


– BOONUSED

Eelnimetatud kristallkuul on boonussümbol ja kui neid jääb mänguväljal korraga pidama vähemalt kuus, sisened Fire Blaze Respin boonusvooru. Saad teha kolm keerutust kasiino kulul nii, et kõik boonusvooru käivitanud kristallkuulid jäävad oma positsioonidele. Mistahes uued boonussümbolid jäävad samuti oma kohtadele ja pakuvad samamoodi maksimaalselt kolme uut respinni.

Pane tähele, et iga kristallkuul võib varjata tehtud panuse väärtusest kuni viiskümmend korda suuremaid rahavõite. Samuti võid tabada Mini-, Minor- ja Major- jackpotte, mis on väärt tehtud panuse väärtusest vastavalt 20-, 100- ja 500-korda suuremad. Kui täidad kogu mänguvälja kristallkuulidega, ootab sind tehtud panuse väärtusest lausa 2000-korda suurem võit!


– KOKKUVÕTE

Kui oled mänginud varem slotte, mis pakuvad Fire Black Respinne, tead mida oodata. Välimuselt on “Blue Wizard” kena ja pakub tehtud panuse väärtusest kuni kaks tuhat korda suuremaid võite. Suuri võite võid saada ka tasuta spinnide voorus tänu kuni kuueteist kordsele võidukordajale.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem