Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Loodud: 11/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Blood Moon Wilds ülevaade

blood moon wilds slot yggdrasil

Blood Moon Wilds on Yggdrasil Gaming nimelise populaarse mängutootja slott viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Tegemist on libahuntide teemalise mänguga, millel panuse suuruseks saad sättida alates kümnest sendist saja euroni spinni kohta. Boonustest on atraktiivsemad Kuu kalendri lisafunktsioon, mille ajal väärtuslikumad sümbolid muutuvad wildideks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Blood Moon Wilds” pakub ägedat slotiäktšionit libahuntidega ning sellel on tuntav Victoria ajastu stiilis tehtud disain. Thriller rullub lahti New Orleansis päikeseloojangu ajal, samal ajal kui tunned, et halloween ei pruugigi olla kõigest väljamõeldis.

blood moon wilds slot screen

Rullikutel näed lisaks standardsetele kaardimängu ikoonidele ka libahuntideks moonduvaid mängu peategelasi. Väärtuslikem on aga punapäine naine, kelle eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5-, 10- ja 50-kordselt, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Rullikute kohal näed ägedat päris Kuu kalendrit. Täiskuu ajal muutuvad kõik väärtuslikumad ikoonid libahundi pildiga wildideks. Tänu wildidele on võiduliinide moodustamine märksa lihtsam, sest need asendavad võidukombintsioonides kõiki teisi tavasümboleid.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsed punaste juveelidega. Olenevalt juveelide arvust saad kuni 12 tasuta mänguvooru. Tänu neljale juhuslikult käivituvale lisale võid kasu saada ka võidukordajatest ja paigalejäävatest wildidest.


– KOKKUVÕTE

“Blood Moon Wilds” on fantastiline mäng pakkudes kõhedat taustamuusikat ja intensiivseid animatsioone. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni viietuhande kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem