Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 01/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,215 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Blazin Bullfrog videot

Mängi Blazin Bullfrog demo versiooni tasuta

Blazin Bullfrog ülevaade

blazin bullfrog slot playngo

Blazin Bullfrog on väljakutsuva nimega online mänguautomaat Play N Go nimeliselt mängutootjalt, mille keskmes korduvkeerutused. Viie rulliku ja 243 võiduliiniga slotikal võid pihta saada hajasümbolitele kolmel keskmisel rullikul.

Huvitaval kombel ei ole see sama volatiilne kui paljud teised PlaynGO mängud. Pigem on tegemist keskmise slotiga, mis puudutab võitude väljamaksmise sagedust. Hea õnne korral võid panuse tagasi võita kuni 1,215-kordselt.


Kujundus ja ülesehitus

Blazin Bullfrog on lihtne mäng, mis pakub elamusi standardsel 5×3 positsioonidega mänguväljal. Võidu saamiseks vajada vasakult paremale vähemalt kolme sama sümbolit. Sümbolid ei pea sealjuures paiknema igal juhul järjestikku.

Blazin Bullfrog on järg teisele PlaynGo mängule Fire Toad. Lugu on selline, et võimas tulekonn sätib ennast puhkama Kuldse Vulkaani jalamile. Taustal näedki džungli elemente ja soiseid maastikke. Sümbolitest on olulisemad kullakang, konna monument ja juveelid.

Mängul saad panuse väärtuseks valida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


Boonused

Blazin Bullfrog ei ole üks neist kaasaegsetest mängudest, mis paksult boonuseid täis topitud. Vastupidi- see on väga lihtne, arusaadav ja boonuseid ongi ainult üks.

Blazin’ Re-Spin ehk korduvkeerutuste saamiseks vajad kuldset konna rullikutel 2, 3 ja 4. Konna pildiga hajasümbol muutub wildiks ja paljuneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see peatus.

blazin bullfrog slot screen


Kokkuvõte

Blazin’ Bullfrog on üllatusi täis mänguautomaat, mille kujundus ja boonuste valik on lihtsamat tüüpi. Eriti kui võrrelda seda sama seeria Fire Toad slotiga. Mäng on pigem rutiinne, seega kui otsid midagi mitmekesisemat, siis ei pruugi see olla sinu jaoks.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem