Authentic Gaming Logo

Vaata Blaze Live Roulette videot

Blaze Live Roulette ülevaade

blaze live roulette authentic

Authentic Gaming on populaarne maapealse kasiino ruletilaudade looja, kuid nüüd on saadud valmis ka variandiga netisõprade rõõmuks. Nende esimene ruletilaud kannab nime Blaze Live Roulette ja on vabalt saadaval näiteks Optibetis 24/7. Luksuslikult kujundatud mäng käib Euroopa ruleti reeglite järgi ja seda valgustavad säravad LED-tuled. Saad oma äranägemise järgi ka mängu seadeid muuta vastavalt oma mängustrateegiale.

Blaze Live Roulette ratas on kujundatud musta-hõbedastes toonides ja näeb tõeliselt šikk välja. Tänu õnnestunud värvivalikule hakkavad ka eredapunased-, rohelised- ja mustad “taskud” hästi silma.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui suudad raha kokku lükkama hakata väljakutsuval Blaze Live Roulette mängul, oleks hea, kui tead ruleti põhireegleid. Eesmärk on ära arvata number, millel ruletikuulike pidama jääb, kui ruletiratas lõpetab keerlemise. Kuna Blaze Live Roulette’i mängitakse Euroopa ruleti reeglite järgi, siis ka kasumlikkus mängijale jääb samasse kanti nagu enamikel teistel sama tüüpi mängudel- 97.3%. Maja-eelis on 2.7%. Kui mitmeid mänge saad kasiinokeskkondades proovida ka tasuta, siis live-diileriga ruletilauad nende hulka ei kuulu.

blaze live roulette table

Tee endale selgeks, kuidas panustamine käib, tutvu erinevate valikutega mängulaual ja saad paar mänguvooru ka niisama lauas istuda ilma, et raha mängu paneksid. Algajate puhul on selline lähenemine eriti soovitatav.


– MÄNGUSTRATEEGIA

Kui oled ruletilaudades juba vana kala, siis tead, et teatud strateegia ja nipid on hädavajalikud. Mis on aga just Blaze Live Roulette mängus võidu saladus?

Matemaatikud on aegade jooksul välja töötanud hulga erinevaid strateegiaid nagu näiteks Martingale, Reverse Martingale, D’Alembert ja Fibonacci. Need kõik võivad aeg-ajalt edu tuua, kuid rusikareegel on, et esimesena vaata üle oma rahaline seis ja kui palju kaotusi võid teoreetiliselt omale lubada. Mõni neist strateegiatest võib tuua suuremaid võite, kuid pead ka rohkem riskima. Peaasi on lauas veedetud aega nautida ja võitudesse tuleks suhtuda kui lisaboonusesse.