Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 14/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Black Mamba ülevaade

Black Mamba on Play ‘N GO nimelise mängulooja slotimäng, mis räägib loo tuntud Itaalia rokkbändist. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja võite püüad 5×5 positsioonidega mänguväljal. Sümbolid langevad positsioonidele “kosena” ning suuremaid võite aitavad püüda kasvava võidukordajad. Lisaks tasuta spinnide boonusvoorule pakub meelelahutuslikku vahepala “Kontserti” boonusvoor, mille ajal kõik neli bändiliiget esitavad oma soolo.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Black Mamba”on äärmiselt populaarne Itaalia rokiansambel, mis suudab sulatada iga naise südame. Taust on tehtud dramaatiliselt mustvalgetes toonides, millel näed postreid ja kuulsusi. Sümbolit hulgas on hulgaliselt muusikaga seotud ikoone ja väärtuslikumad bändiliikmete kujutised Alexandrast, Ceciliast ja Fredist.

black mamba slot screen

Mao pildiga wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid ning bändi solist Martini näoga wild lisab juurde veel kahekordse võidukordaja.


– BOONUSED

Play ‘N Go mängule omaselt on sul võimalus ka “Black Mamba” slotil saada ühe spinniga hulgaliselt järjestikkuseid võite. Peale iga võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ning need asendatakse uutega. Sealjuures iga kord, kui nii juhtub, kasvab võidukordaja ühe võrra.

Kui suudad kogu mänguvälja järjestikkuste võitudega puhtaks lüüa, pääsed eriti tulusasse tasuta spinnide vooru. Lisaks sellele, et mängid ilma oma raha sisse panemata, läheb peale iga võiduta spinni käima üks “Solo” boonufunktsioonidest. Ka siin kasvab võidukordaja iga võiduka keerutuse järel.


– KOKKUVÕTE

“Black Mamba” on üks paljudest muusika ja bänditegemise teemalistest slottidest, sest mis võiks olla ägedam kui rokkida tõelise staarina tuhandete fännide ees!? Selleks, et tulla möllust välja võitjana, on hea, kui suudad saavutada järjestikkuseid võite, mis pakuvad võitudele järjest suuremaid võidukordajaid. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni viie tuhande kordselt!

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee