Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 14/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Black Mamba videot

Mängi Black Mamba demo versiooni tasuta

Black Mamba ülevaade

Black Mamba on Play ‘N GO nimelise mängulooja slotimäng, mis räägib loo tuntud Itaalia rokkbändist. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja võite püüad 5×5 positsioonidega mänguväljal. Sümbolid langevad positsioonidele “kosena” ning suuremaid võite aitavad püüda kasvava võidukordajad. Lisaks tasuta spinnide boonusvoorule pakub meelelahutuslikku vahepala “Kontserti” boonusvoor, mille ajal kõik neli bändiliiget esitavad oma soolo.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Black Mamba”on äärmiselt populaarne Itaalia rokiansambel, mis suudab sulatada iga naise südame. Taust on tehtud dramaatiliselt mustvalgetes toonides, millel näed postreid ja kuulsusi. Sümbolit hulgas on hulgaliselt muusikaga seotud ikoone ja väärtuslikumad bändiliikmete kujutised Alexandrast, Ceciliast ja Fredist.

black mamba slot screen

Mao pildiga wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid ning bändi solist Martini näoga wild lisab juurde veel kahekordse võidukordaja.


– BOONUSED

Play ‘N Go mängule omaselt on sul võimalus ka “Black Mamba” slotil saada ühe spinniga hulgaliselt järjestikkuseid võite. Peale iga võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ning need asendatakse uutega. Sealjuures iga kord, kui nii juhtub, kasvab võidukordaja ühe võrra.

Kui suudad kogu mänguvälja järjestikkuste võitudega puhtaks lüüa, pääsed eriti tulusasse tasuta spinnide vooru. Lisaks sellele, et mängid ilma oma raha sisse panemata, läheb peale iga võiduta spinni käima üks “Solo” boonufunktsioonidest. Ka siin kasvab võidukordaja iga võiduka keerutuse järel.


– KOKKUVÕTE

“Black Mamba” on üks paljudest muusika ja bänditegemise teemalistest slottidest, sest mis võiks olla ägedam kui rokkida tõelise staarina tuhandete fännide ees!? Selleks, et tulla möllust välja võitjana, on hea, kui suudad saavutada järjestikkuseid võite, mis pakuvad võitudele järjest suuremaid võidukordajaid. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni viie tuhande kordselt!

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem