Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €90
  • Võimalik võit: kuni 450,000 mündid

Big Win 777 ülevaade

big win 777 slot playngo

Big Win 777 on Las Vegase teemaline viie rulliku ja viieteist võiduliiniga slotimäng, mille loojaks Play ‘N Go. Naudi glamuuri juhuslikult lisanduvate scatterite, Chance Wheeli ja tasuta spinnide vooru abil, millest viimases tuleb mängu hulk paljunevaid wild sümboleid, mis katavad positsioone tervete rullikute ulatuses.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu Las Vegase puhul ikka ei puudu ka nüüd eredad tuled ja elektrit täis atmosfäär. Selleks, et võita suurelt pead olema valmis pisut riskima ja kui juba mängid, siis miks mitte stiilselt!? “Big Win 777” taust on tehtud salapäraselt tumedates toonides ja rullikutel näed klassikalisi slotisümboleid.

big win 777 slot screen

Moodusta võiduliin kolme tüüpi baridega, õnnelike punaste seitsmete, õnnelike kuldsete seitsmete või teemanti pildiga wildi abil. Wild asendab vajadusel kõiki teisi võiduliinis puudujäävaid ikoone ja on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini. 2, 3, 4 või 5 wildi eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 3,33-, 16,67- ja 66,67-kordselt.


– BOONUSED

“Big Win 777” pakub Booster Spin boonusvooru, mis võib käima minna mistahes spinni ajal ja mille ajal väärtuslikke scattereid on märksa rohkem kui mängu tavarežiimil. Kui mänguväljal ilmub korraga kolm scatterit, pääsed kohe erilisele Chance Õnnerattale, kus mängus tehtud panuse väärtusest kuni 777-korda suuremad võidud.

big win 777 slot screen wheel

Tasuta spinnide voorus saad kaksteist priikeerutust ja uute scatterite eest saad ka uusi tasuta spinne juurde. Kui ilmub wild, jääb see oma kohale kahe järjestikkuse tasuta keerutuse ajaks kergitades võidušansse märgatavalt.


– KOKKUVÕTE

Play ‘N Go “Big Win 777“ kombineerib klassikalise Las Vegase teema ja hulgaliselt vahvaid boonusfunktsioone. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1000-kordselt. Kahtlemata leiad mänge, mis on innovatiivsemalt kujundatud ja üles ehitatud, kuid “Big Win 777” paistab silma just tasakaalustatud boonuste valikuga, mis suudavad isegi teineteist täiendada.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON dawn of egypt slot

Dawn of Egypt

NEW leprechaun goes wild slot

Leprechaun Goes Wild

Rohkem infot

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee