Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €90
  • Võimalik võit: kuni 450,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Big Win 777 videot

Mängi Big Win 777 demo versiooni tasuta

Big Win 777 ülevaade

big win 777 slot playngo

Big Win 777 on Las Vegase teemaline viie rulliku ja viieteist võiduliiniga slotimäng, mille loojaks Play ‘N Go. Naudi glamuuri juhuslikult lisanduvate scatterite, Chance Wheeli ja tasuta spinnide vooru abil, millest viimases tuleb mängu hulk paljunevaid wild sümboleid, mis katavad positsioone tervete rullikute ulatuses.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu Las Vegase puhul ikka ei puudu ka nüüd eredad tuled ja elektrit täis atmosfäär. Selleks, et võita suurelt pead olema valmis pisut riskima ja kui juba mängid, siis miks mitte stiilselt!? “Big Win 777” taust on tehtud salapäraselt tumedates toonides ja rullikutel näed klassikalisi slotisümboleid.

big win 777 slot screen

Moodusta võiduliin kolme tüüpi baridega, õnnelike punaste seitsmete, õnnelike kuldsete seitsmete või teemanti pildiga wildi abil. Wild asendab vajadusel kõiki teisi võiduliinis puudujäävaid ikoone ja on võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini. 2, 3, 4 või 5 wildi eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 3,33-, 16,67- ja 66,67-kordselt.


– BOONUSED

“Big Win 777” pakub Booster Spin boonusvooru, mis võib käima minna mistahes spinni ajal ja mille ajal väärtuslikke scattereid on märksa rohkem kui mängu tavarežiimil. Kui mänguväljal ilmub korraga kolm scatterit, pääsed kohe erilisele Chance Õnnerattale, kus mängus tehtud panuse väärtusest kuni 777-korda suuremad võidud.

big win 777 slot screen wheel

Tasuta spinnide voorus saad kaksteist priikeerutust ja uute scatterite eest saad ka uusi tasuta spinne juurde. Kui ilmub wild, jääb see oma kohale kahe järjestikkuse tasuta keerutuse ajaks kergitades võidušansse märgatavalt.


– KOKKUVÕTE

Play ‘N Go “Big Win 777“ kombineerib klassikalise Las Vegase teema ja hulgaliselt vahvaid boonusfunktsioone. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1000-kordselt. Kahtlemata leiad mänge, mis on innovatiivsemalt kujundatud ja üles ehitatud, kuid “Big Win 777” paistab silma just tasakaalustatud boonuste valikuga, mis suudavad isegi teineteist täiendada.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem