Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.10%
Loodud: 14/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €160
  • Võimalik võit: kuni 4,096,000 mündid

Big Shots ülevaade

big shots slot playtech

“Big Shots” on mäng, mis pakub tõelise elamuse kõigile luksuse ja kullasära austajatele. Mängu loojaks on Playtech-nimeline mängutootja ning slotil mängides tunned ennast nagu Monaco prints. Šampus, luksusjahid ja säravad teemantid tulevad mängu 6×4 mänguväljal 4096 võiduliiniga. Mängul saad mündi väärtuseks määrata alates 0,20€-st kuni 160€ni spinni kohta ja maksimaalselt võid tasku pista ka 4 miljoni mündi väärtusega võrdse rahapreemia.

big shots slot screen

Mängul saad panuseid teha nii mängu-kui ka pärisraha eest. Võitude saamiseks pole vaja teha muud, kui reastada järjestikkustel rullikutel 3 või enam sama sümbolit vasakult paremale. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Sümboliteks on miljonärid, playboy’d, häkkerid, räpistaarid ja kõrgema väärtusega noored näitlejannad. Mängu ikoonid võivad moodustada 4×4 klastri ja muutudad seejärel Suurteks Sümboliteks, mis pakuvad märksa suuremaid võite. Näiteks saad 3, 4, 5 või 6 Playboy sümboli eest vastavalt 80, 100, 150 või 300 mündi väärtusega võrdse võidu, kuid kui need muutuvad Suurteks Sümboliteks on võit kordades suurem. Suured Sümbolid on ka kõige kiirem tee Big Shots boonuspreemia teenimiseks.

big shots slot freespins

Kui rullikud 2, 3, 4 ja 5 kattuvad üleni Suurte Sümbolitega, käivitub Big Shots tasuta spinnide voor. Selles voorus asenduvad kõik madalama väärtusega sümbolid väärtuslikematega. Kui rullikud teisest viiendani kattuvad uuesti Suurte Sümbolitega, käivitub boonusvoor uuesti ja saad teha 5 tasuta mängu kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

Visuaalselt populaarsele GTA mängule sarnanev slotimäng pakub 4 miljoni mündi väärtusega võrdset jackpotti ja kasulikke boonuseid, mille hulka kuuluvad Suured Sümbolid, Wildid ja Tasuta Spinnide voor.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee