Quickspin Logo
  • Pakkuja: Quickspin
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.51%
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
  • Avaldati: 04.09.2017

Vaata Big Bot Crew videot või mängi demo versiooni

Big Bot Crew ülevaade

big bot crew slot

Kas sind paelub tehnika areng ja vähe segased teadlased? Maailm muutub kiirest ja ka noored on läinud päris segaseks. “Big Bot Crew” mängus saab sinust ühe eriti hullu noortegängi liige ja reisid koos nendega paralleeluniversumisse, kus ehitatakse roboteid ja luuakse tuleviku linnapilti. Tulevikutehnoloogiale võrdväärselt on selle mängu graafiku viimase peale viimistletud, 5 rulliku ja 4 realine mänguväli, 40 võiduliini ja unikaalsed Bigbot re-spinnid ja tasuta spinnid.

Mängijat saadab hulk abivalmis roboteid ja meeleolu hoiab üleval hulk erinevad boonussümboleid nagu näiteks “Bigbot Wild”, mis käivitab re-spinnid. Scatter käivitab omakorda tasuta spinnid. Kui saad ühe spinniga kolm scatter-sümbolit, teenid kaheksa tasuta spinni ning iga “Bigbot Wild” sümbol annab sulle veel ühe tasuta spinni.

big bot crew slot screen

Bigbot re-spinnid

Kaks või rohkem “Bigbot Wild” sümbolit põhimängus käivitab “Bigbot re-spinni” funktsiooni. Re-spinnide arv on võrdne saadud “Bigbot wild” sümbolite arvule mänguväljal. Kui saad “Bigbot wild” sümbolid kõigil rulliku väljadel, jäävad need samale kohale terveks re-sinnide vooru ajaks. Iga järgmine “Bigbot” annab juurde veel ühe re-spinni.

Mystery Nudge
Kui mängija saab “Bigbot Wild” sümbolid samaaegselt kahel või rohkemal rullikul, võivad üksikud “Bigbot Wild” sümbolid nihkuda kõigile rullikute väljadele. Sama kehtib re-spinni mängus.

Tasuta spinnid
Kolm boonussümbolit ühe spinni ajal käivitavad kaheksa tasuta spinni. Iga “Bigbot Wild” sümboli eest saad ühe tasuta spinni lisaks ning tasuta spinnid voorus saadud “Bigbot Wild” sümbolid nihkuvad rulliku kõigile väljadele.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Quickspin

SOON durian dynamite slot

Durian Dynamite

NEW the grand slot

The Grand

NEW ticket to the stars slot

Ticket to the Stars

NEW divine dreams slot

Divine Dreams

Näita rohkem

Kus saad mängida Quickspin slotikaid