Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.51%
Loodud: 04/09/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Big Bot Crew videot

Big Bot Crew ülevaade

big bot crew slot

Kas sind paelub tehnika areng ja vähe segased teadlased? Maailm muutub kiirest ja ka noored on läinud päris segaseks. “Big Bot Crew” mängus saab sinust ühe eriti hullu noortegängi liige ja reisid koos nendega paralleeluniversumisse, kus ehitatakse roboteid ja luuakse tuleviku linnapilti. Tulevikutehnoloogiale võrdväärselt on selle mängu graafiku viimase peale viimistletud, 5 rulliku ja 4 realine mänguväli, 40 võiduliini ja unikaalsed Bigbot re-spinnid ja tasuta spinnid.

Mängijat saadab hulk abivalmis roboteid ja meeleolu hoiab üleval hulk erinevad boonussümboleid nagu näiteks “Bigbot Wild”, mis käivitab re-spinnid. Scatter käivitab omakorda tasuta spinnid. Kui saad ühe spinniga kolm scatter-sümbolit, teenid kaheksa tasuta spinni ning iga “Bigbot Wild” sümbol annab sulle veel ühe tasuta spinni.

big bot crew slot screen

Bigbot re-spinnid

Kaks või rohkem “Bigbot Wild” sümbolit põhimängus käivitab “Bigbot re-spinni” funktsiooni. Re-spinnide arv on võrdne saadud “Bigbot wild” sümbolite arvule mänguväljal. Kui saad “Bigbot wild” sümbolid kõigil rulliku väljadel, jäävad need samale kohale terveks re-sinnide vooru ajaks. Iga järgmine “Bigbot” annab juurde veel ühe re-spinni.

Mystery Nudge
Kui mängija saab “Bigbot Wild” sümbolid samaaegselt kahel või rohkemal rullikul, võivad üksikud “Bigbot Wild” sümbolid nihkuda kõigile rullikute väljadele. Sama kehtib re-spinni mängus.

Tasuta spinnid
Kolm boonussümbolit ühe spinni ajal käivitavad kaheksa tasuta spinni. Iga “Bigbot Wild” sümboli eest saad ühe tasuta spinni lisaks ning tasuta spinnid voorus saadud “Bigbot Wild” sümbolid nihkuvad rulliku kõigile väljadele.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
SOON hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
NEW ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Quickspin 96.05% 19. Jun 2020
arcane gems slot

Arcane Gems

Näita rohkem