Quickspin Logo
  • Pakkuja: Quickspin
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 97.29%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €100
  • Võimalik võit: kuni 75,000 mündid
  • Avaldati: 16.06.2013

Vaata Big Bad Wolf videot või mängi demo versiooni

Big Bad Wolf ülevaade

big bad wolf slot

“Big Bad Wolf” on 25 võiduliiniga mänguautomaat Quickspin mänguloojalt ning selle teemaks on legendaarne “Kolme Põrsakese” muinasjutt. Mängu wild kaardiks on Taru sümbol ning scatteriks kuri hunt. Mängi mängu demoversioonis või asu kohe pärisrahaga suuri võite jahtima.

Mängul on “sööstvad” sümbolid, mis tähendab, et võiduliini moodustanud sümbolid asendatakse uute vastu ja nii saad võimaluse moodustada lihtsalt uus võiduliin. Tasuta spinnide voorus võid teenida kuni 20 tasuta spinni 3-kordse võidukordajaga. Selleks peab mänguväljal korraga maanduma 3 scatterit. Mitme järjestikkuse võidu järel hakkavd Põrsakeste sümbolid muutuma wild-asendussümboliteks. “Puhu Maja Ümber” boonuse ajal kogud Kuu sümboleid, et kolme põrsakese maja ümber puhuda ja saada veel tasuta spinne koos võidukordajaid.

big bad wolf slot screen

Kas sina kardad kurja hunti? See ongi suur küsimus, sest “Big Bad Wolf” mängu 5 rullikul saadab edu ainult julgeid ja jultunuid. Tee panuseid alates 25 sendist kuni 250€ni spinni kohta ning lõika kasu tasuta spinnidest, lisa wild-asendussümbolitest ja sööstvatest sümbolitest.


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Mängul on ilus muinasjutuline disain, sümboliteks on Kolme Põrsakese tegelased ja lõbu läheb lahti idüllilise metsamajakese taustal. Ka boonustes ei pea pettuma. Nagu juba öeldud mängivad võitude saamisel olulist rolli “sööstvad sümbolid”, mis tähendab, et peale igat võitu asendatakse võiduliini moodustanud sümbolid nende kohal olevte sümbolitega. Sümbolid kukuvad ülevalt alla niikaua kuni moodustub uus võidukombinatsioon ilma, et peaksid maksma uue spinni eest.

Mängu Wild-asendussümboliks on Taru, kuid lisaks sellele võivad wildiks muutuda ka 3 Põrsakest. Seda siis, kui sul õnnestub võita mitu korda järjest. Esimene põrsake muutub Wildiks peale 2 järjestikkust võitu, teine samuti peale kahte järjestikkust võitu ja kolmas peale 6 järjestikkust võitu.

big bad wolf slot review

Kui rullikutel jääb korraga pidama vähemalt 3 või enam Hundi pildiga scatterit, saad 10 tasuta spinni. Tasuta spinne võid saada ka mitu korda järjest seega hoia Hundi scatteril silm peal. Kolme või enama scatteriga võidule rakendub 3 kordne võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Big Bad Wolf” kõlab kui iga võidunäljas kasiinohundi unistus, kuid pane tähele, et tegemist on siiski kõrge volatiilsusega mänguga. Boonused võivad su kontoseisu viia müstilistesse kõrgustesse, kuid vahel pead kaua ootama enne kui üldse midagi saad. Parim võimalus suurteks võitudeks on tasuta spinnide voor.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Quickspin

SOON durian dynamite slot

Durian Dynamite

NEW the grand slot

The Grand

NEW ticket to the stars slot

Ticket to the Stars

NEW divine dreams slot

Divine Dreams

Näita rohkem

Kus saad mängida Quickspin slotikaid