NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.58%
Loodud: 23/08/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €200
  • Võimalik võit: kuni 120,000 mündid

Vaata BerryBurst videot

Mängi BerryBurst demo versiooni tasuta

BerryBurst ülevaade

berryburst slot

Berryburst on 5 rullikuga NetEnti slotikas, millest esmapilgul võib jääda mulje nagu oleks “Starburst” uuenduskuuri läbinud. Siiski pole see nii- puuviljadega on võimalik väga loominguliselt ümber käia ja seda NetEnt juba oskab, nii ka sel korral.

Berryburst slotil on ka analoog “Berryburst MAX” nimelise mängu näol. Kaks mängu erinevad kasumlikkuse poolest mängijale: kui MAXil on see 96.23%, siis tavaversioonil pisut kõrgem- 96.56%. Lisaks on MAXil suuremaid võite maksvate sümbolite väärtus märgatavalt kasvanud. Statistiliselt on kahe sloti erinevus selles, et MAX-versioonil saad tihedamini väikseid võite, aga tavaversioonil võidad kokkuvõttes rohkem.

berryburst slot review


Kuidas “Berrybursti” mängida?

Igal mänguautomaatil on oma tööpõhimõte, kuid tavaliselt sama mängulooja mänge saab seadistada sarnaselt.

Mõned nipid “Berryburstil”:
• “Spin” nupp paneb rullikud keerlema.
• Saad valida “Max Bet”, et mängida kõrgeimatel panustel.
• Autoplay- kui tüdined “Spin” nuppu klõpsimisest, vali “Autoplay” ja määra soovitud arv spinnimise kordi.


Sloti põhiomadused

Berrybursti mäng maksab võite põhimõttel “kobar maksab”. Kui sümbolid on teineteise külgnevad kas horisonaatlis või vertikaalselt, moodustubki kobar. Kui kobar moodustub 6 või enamast Wildist, asendavad need ainult sümboleid kobara otstes. Selle tõttu moodustavad Wildid kobara ja ei asenda teisi sümboleid ainult siis, kui terve mänguväli on Wildidega kaetud.


Wild sümbolid

Berryburst slotil on kahte tüüpi Wilde- tavaline Wild ja paisuv Wild. Wild sümbol võib paikned mänguväljal mistahes väljades ning asendab kõiki teisi sümboleid. Kui rullikutele jääb pidama rohkem kui üks Wildi, laiuvad need üle terve rulliku ja aktiveerivad uue tasuta spinni.


Kokkuvõte

Tegemist on tõeliselt tasuva ja meelelahutusliku mänguga, mis on võrreldav Starburstiga. Mängul on suurepärane graafika, huvitav mängu toimimise põhimõte ja tasuvad boonused.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid