BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 95.49%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Beavis & Butt Head videot

Beavis & Butt Head ülevaade

beavis and butthead slot blueprint

Üheksakümnendatel ülipopulaarne “Beavis & Butt-Head” animasari on saanud lõpuks omale väärilise vaste slotimängu kujul. Mängu loojaks on Blueprint Gaming-nimeline mängutootja ja juba esmapilgul avaldab see sügavat muljet. “Beavis & Butt-Head” pakub äktšionit viiel rullikul kahekümne võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta ning hea õnne korral tasku pista ka kuni 250 000€.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Beavis and Butt Head” teleseriaali peategelased olid ülbed ja ilma mingite kommeteta võrukaelad. Nende eemalepeletav välimus ja robustne käitumine naerutas aga meid kõiki. Kogu animasari oli ka hoopis omamoodi kujundatud ning sama kujundust on kasutanud ka Blueprint Gaming mängulooja. Rullikutel kohtud nii mõlema nimitegelase kui ka teiste aastate jooksul seriaalist läbi käinud kõrvategelastega. Lisaks veel värvilised kaardimasti sümbolid ja erinevad logod.

beavis and butthead slot screen

Wild-asendussümbol võib pidama jääda mistahes rullikutel ning asendada mistahes teisi sümbleid võiduliinides. Samuti võib see ka ise võiduliine moodustada ja maksta välja mängu kõige suuremaid võimalikke võidusummasid.


– BOONUSED

Mängu tavarežiimil võid peale sattuda ühele kuuest muutujast, millest igaüks lisab moodustunud sümbolite kombinatsioonidele midagi juurde. Muutujateks on ekstra Wildid Die Fly ja Die, wild rullikut (Cornholio Wilds), 3×3 kolossaalsed rullikud (Colossal Couch Fishing), müstilised sümbolid (So Nacho), boonusmäng (Butt Flambe) ning suuri võite pakkuvad spinnid (Some Like It Hot).

beavis and butthead slot review

Boonusmäng käivitubki tänu eelnimetatud muutujatele, samuti võivad selle käima panna scatter-sümbolid.


– KOKKUVÕTE

“Beavis & Butt-Head” on Blueprint Gaming mängulooja mäng, mis on tehtud samanimelise populaarse teleseriaali ainetel. Boonuste valik on mitmekesine ning need põhinevad seriaali episoodidel. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis ei paku küll suurt hulka võite, kuid kui võidu saad, on see üldiselt päris muljetavaldav. Maksimaalselt võid rullikutel lõbutsedes tasku pista tehtud panuse väärtuses 10 000- korda suurema võidusumma.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem