Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: 96.75%
Loodud: 08/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-4-5-4-3
  • Panuse suurus: €10 – €3,000
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida Amatic slotikaid
GrandX Kasiino Logo
  • 10 tasuta spinni uuele liitujale
  • Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

Beauty Warrior ülevaade

beauty warrior slot amatic

Amatic-nimelise mängulooja slotikas “Beauty Warrior” pakub, nagu nimigi vihjab, äktsionit, mille eestvedajaks mässumeelne õilishing. Lisaks kaunile naissõdalasele näed rullikutel ka Hiina kultuurist pärit sümboleid. Mänguväljal on viis rullikut igaühel kolm kuni viis sümbolit, mis pakuvad kuni 720 võiduliini. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita kuni 250-kordselt kasutades wilde, scattereid ja teisi lisafunktsioone.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Beauty Warrior” mänguväli on üles ehitatud nii, et viiel rullikul on sümboleid vastavalt 3-4-5-4-3. Tegemist on suhteliselt tüüpilise Hiinateemalise slotimänguga, mille peategelasteks sõdalased ja imekaunid printsessid.

beauty warrior slot screen

Temaatilised sümbolid ongi Printsess, Kindral, Mõõgad, Aardekirstud ja Lootuseõis. Võid peale sattuda ka Scatterile ja Aasia-stiilis pildiga kaartidele.


– BOONUSED

“Beauty Warrior” mängu kõige olulisem sümbol on Wild, mis võib pidama jääda ainult keskmistel rullikutel. Wildid ei moodusta iseseisvaid võiduliine, küll aga saavad need asendada kõiki teisi võiduliinist puuduolevaid sümboleid.

Scatter sümboleid võid näha kõigil viiel rullikul ning nende abil võid mängust välja pigistada kõige suurema võidupreemia. Scatteriks on mängu logo kujutis ning kui korraga jääb neid mänguväljale vähemalt kolm, saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 250-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Beauty Warrior” mäng on suhteliselt madala volatiilsusega slott, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 250-kordselt. Tavasümbolitega võid saada kõigest kümnekordseid võite, kuid see-eest võib see juhtuda üsna sageli.

Meeldiks mängida Amatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Amatic Slotid ?% 26. Nov 2020
lovely lady xmas slot

Lovely Lady X-Mas

Amatic Slotid ?% 19. Sep 2020
hot scatter deluxe slot

Hot Scatter Deluxe

Amatic Slotid ?% 2. Oct 2020
book of fruits halloween slot

Book of Fruits Halloween

Amatic Slotid ?% 16. Sep 2020
oktoberfest slot

Oktoberfest

Näita rohkem