Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.12%
Loodud: 07/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 7,777 mündid

Vaata Beat the Beast: Krakens Lair videot

Beat the Beast: Krakens Lair ülevaade

beat the beast kraken lair slot thunderkick

Beat the Beast: Kraken’s Lair on viie rulliku ja üheksa võiduliiniga mäng Thunderkick nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Tegemist on volatiilse mänguga ja selle teemaks on Norra mütoloogias esinev üleloomulike võimetega elukas. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta ning kasu lõigata Expanding Win boonusvooru lisadest.

Võiduliinide kombineerimiseks proovi saada vasakult paremale järjestikkustel rullikutel vähemalt kaks sama sümbolit. Eesmärgi saavutamisele aitavad kaasa ka kuldse Krakeni pildiga wild ikoonid, mis iseseisva võiduliini puhul maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 500-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Beat the Beast: Kraken’s Lair on populaarne mäng kõigi Põhjamaiste slotisõprade jaoks, sest keskendub tuttavlikule loole koletislikust tegelasest, kes ähvardas surma saata hulgaliselt meremehi. Legendi järgi tegi see hiigelkalmaar oma pahategusid Norra ja Gröönimaa vetesügavustes ning sellest lähtuvalt on kujundatud ka mänguautomaadi välimus. Näed nii uppunud laevavrakki kui ka madalama väärtusega kaardimängust tuttavaid ikoone.

beat the beast kraken lair slot screen

Mängul on igati Thunderkick mänguloojale omane stiil, mis pakub võimalust võiduliine moodustada ka Neptuni aardekirstu ja muude temaatiliste sümbolite abil. Hiigelkalmaar Kraken on nimetatutest väärtuslikem makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 1,5-, 10-, 50- ja 500 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 ja 5.


– BOONUSED

Boonusvoorudeski mängib põhirolli Krakeni embleem, sest kui see võtab võiduliinide moodustamisest osa, paljunevad mänguväljal kõik teised väärtuslikumad sümbolid. Samuti on Kraken scatteriks ja aitab sind boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Olenevalt boonusvooru käivitanud Krakenite arvust saad teha kuni kakssada mänguvooru kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

The Beat the Beast: Kraken’s Lair on volatiilne mäng, mis on väga lihtsalt üles ehitatud. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 7777 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

NEW beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

esqueleto explosivo 2 slot

Esqueleto Explosivo 2

Näita rohkem

Kus saad mängida Thunderkick slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee