Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.12%
Loodud: 07/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 7,777 mündid
Kus saad mängida Thunderkick slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

Vaata Beat the Beast: Krakens Lair videot

Beat the Beast: Krakens Lair ülevaade

beat the beast kraken lair slot thunderkick

Beat the Beast: Kraken’s Lair on viie rulliku ja üheksa võiduliiniga mäng Thunderkick nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Tegemist on volatiilse mänguga ja selle teemaks on Norra mütoloogias esinev üleloomulike võimetega elukas. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta ning kasu lõigata Expanding Win boonusvooru lisadest.

Võiduliinide kombineerimiseks proovi saada vasakult paremale järjestikkustel rullikutel vähemalt kaks sama sümbolit. Eesmärgi saavutamisele aitavad kaasa ka kuldse Krakeni pildiga wild ikoonid, mis iseseisva võiduliini puhul maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 500-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Beat the Beast: Kraken’s Lair on populaarne mäng kõigi Põhjamaiste slotisõprade jaoks, sest keskendub tuttavlikule loole koletislikust tegelasest, kes ähvardas surma saata hulgaliselt meremehi. Legendi järgi tegi see hiigelkalmaar oma pahategusid Norra ja Gröönimaa vetesügavustes ning sellest lähtuvalt on kujundatud ka mänguautomaadi välimus. Näed nii uppunud laevavrakki kui ka madalama väärtusega kaardimängust tuttavaid ikoone.

beat the beast kraken lair slot screen

Mängul on igati Thunderkick mänguloojale omane stiil, mis pakub võimalust võiduliine moodustada ka Neptuni aardekirstu ja muude temaatiliste sümbolite abil. Hiigelkalmaar Kraken on nimetatutest väärtuslikem makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 1,5-, 10-, 50- ja 500 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 ja 5.


– BOONUSED

Boonusvoorudeski mängib põhirolli Krakeni embleem, sest kui see võtab võiduliinide moodustamisest osa, paljunevad mänguväljal kõik teised väärtuslikumad sümbolid. Samuti on Kraken scatteriks ja aitab sind boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Olenevalt boonusvooru käivitanud Krakenite arvust saad teha kuni kakssada mänguvooru kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

The Beat the Beast: Kraken’s Lair on volatiilne mäng, mis on väga lihtsalt üles ehitatud. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 7777 kordselt.

Meeldiks mängida Thunderkick slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Thunderkick Slotid 96.15% 12. May 2021
baron bloodmore slot

Baron Bloodmore

Thunderkick Slotid 94.14% 2. Oct 2020
crystal quest deep jungle slot

Crystal Quest: Deep Jungle

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Näita rohkem