Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.27%
Loodud: 23/12/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-4-4-4-3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Beasts of Fire videot

Mängi Beasts of Fire demo versiooni tasuta

Beasts of Fire ülevaade

beasts of fire slot playngo

Beasts of Fire on metsiku looduse teemaline mänguautomaat, mille tegevus toimub lumisel maastikul. Play n Go nimelise mängutootja looming pakub huvitavat boonuste valikut viiel rullikul 576 võiduliiniga. Kui veab, võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 25,000 kordselt.

Beast of Fire näol on tegemist volatiilse mänguga, millel alustamiseks säti panuse väärtuseks 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Boonustest on parimad korduvkeerutused ja priispinnid. Suuremaid võite saad omavahel külgnevate sümbolitega.


Kujundus ja sümboolid

Beast of Fire on kõlava nimega slott, millel tulega otseselt palju tegemist pole. Küll aga võid näha hulgaliselt ohtlike metsloomi nagu puuma, piison, kotkas ja teised. Taustal kõrgumad lumised mäetipud.


Boonused

Lisaks juba eelmainitud lisadele võid mängul kasu lõigata ka juhuslikult käivituvast Buffalo Stampede funktsioonist. Põhimõte on lihtne- see lisab mänguväljale piisoni pildikesi.

beasts of fire slot screen

Erilised meteoriidi ikoonid võivad viia mängija korduvkeerutusteni. Selleks pead neid nägema kolmandal rullikul. Korduvspinnide ajal võib mänguvälja suurus hakata vaikselt paisuma, kuid ainult siis, kui saad boonusvooru ajal uuesti meteoriite.


Kokkuvõte

Beast of Fire mängu võib pidada pisut ebaharilikuks. Kuigi tegemist on volatiilse mänguga, siis sobib see ka vähemkogenumatele slotisõpradele. Hulk erinevaid boonuseid teevad mänguelamuse mitmekesiseks. Ka väljanägemine on igati sümpaatne.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem