Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.56%
Loodud: 12/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Battle Royal videot

Mängi Battle Royal demo versiooni tasuta

Battle Royal ülevaade

battle royal slot playngo

Play ‘N Go mängulooja “Battle Royal” slott toob sinuni kirgede möllu otse monarhide tagatubadest. Mängul on 5 rullikut, 20 võiduliini ja see põhineb King Henry VIII ja tema 6 naise armudraamadel. Panuseid saad teha alates 20 sendist kuni 100€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

“Battle Royal” mängul on keskaegne kujundus ja rullikute kõrval peavad valvet lõvipostamendid. Sümboliteks on madalama väärtusega mängukaardid ja Kuningas Henry 6 naist. Kuningas ise on wild-asendussümboliks ja asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid. Kui saad neid võiduliinis 5, teenid tehtud panuse tagasi 30 kordselt.

battle royal slot screen

Veel suuremaid võite saad jahtida, kui scatter-sümboliks olev vapp jääb pidama nii 1. kui ka 5. rullikul. Seejärel saad valida ühe scatteritest, et alustada erilist boonusvooru. Võid saad tasuta spinnide vooru või “Elagu kuningas” boonuse.


– BOONUSED

Tasuta spinnide voorus langevad rullikutele giljotiinid ja kui naise sümbol jääb nähtavale, muutub see asendussümbol Wildiks. Tasuta spinnid jätkuvad seni kuni 5 naist muutuvad 5 lisawildiks. Kui viimane naine jääb ellu, algab “Elagu kuningas” boonus, millel saad oma rahaauhinna tehes valiku kirstude vahel. Kui satud võtme peale, rakendub su kirstust ja tasuta spinnidest saadud võitudele võidukordaja. Tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga, kus võib ette tulla pikemaid võiduta perioode, kuid tasuta spinnide voorus ootab sind tehtud panuses summast kuni 5000-korda suurem võit!

battle royal slot review

Juhuslikult esinev Royal Flush boonusfunktsioon vahetab madalama väärtusega sümbolid mänguväljal uute vastu suurendades nii võidušansse.


– KOKKUVÕTE

“Battle Royal” jutustab loo ühest ajajärgust põnevast ajaloost. Vaheldust lisavad erinevat tüüpi boonused. Tasuta spinnide voorus võid saada võidukombinatsioonide moodustamiseks 5 ekstrawildi ja kui leiad võtme, korrutatakse su boonusvoorudes teenitud võidud.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem