Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Battle Mania ülevaade

battle mania slot

Kas oled kunagi slotte mängides tundnud nagu oleksid ise mängutegelaste nahas? Microgaming mängulooja “Battle Mania” just sellist elamust pakub. Koostöös iseseisva mängustuudioga Skillzz Gaming valminud slott on samal ajal seikluslik, põnev ja lõbus.

Pane mäng käima ja kohe ootab sind ootamatu vaatepilt- rullikuid polegi. Rullikute asemel on viis fantaasiakangelase kaarti ja mõned tavapärased slotimängule iseloomulikud jooned, mis annavad sulle kinnitust, et tegemist on tõepoolest mänguautomaadiga.

Mängu alustamiseks vali, milliste tiimide ja fantaasiakangelastega mängida tahad. Igal meeskonnal on erinev volatiilsuse tase- ehk siis kui tihti ja kui suuri võite need sulle võimaldavad. Panuseid saad teha alates 0.50€-st kuni 100€ni spinni kohta.


– MÄNGUST

Nagu juba öeldud, ei ole tegemist standardse 5×3 mänguväljaga slotiga, millel spinnid ja loodad moodustada võiduliine. “Battle Mania” mängus peavad sinu tiimi liikmed kahjutuks tegema jõledaid koletisi. Iga kord, kui löök tabab vaenlast, teenid kindla arvu punkte ja võit tuleb, kui koletisele on piisavalt kahju tehtud. Ära unusta jälgida kui palju punkte teenid iga tabatud löögi eest, et aru saada võitude saamise mehaanikast. Kui tahad seda pisut erinevat mängu alguses mänguraha peale mängida, võib see olla hea idee, et mängu toimimispõhimõttele pihta saada.


– BOONUSED

Mis puutub boonustesse ja lisafunktsioonidesse, siis igal tegelasel on spetsiifiline supervõime, mis võib avalduda mistahes mängu hetkel. Mõned levinumad neist on võime ennast või kaaslasi terveks ravida või näiteks vaenlast tappa. Enamik neist supervõimetest on üsna sarnased ja avalduvad mängus harva.


– SAARED

Lisaks mõnevõrra segadust tekitavatele panustamisviisidele ja mängukangelastele võid valida ka erinevate Saarte vahel. Järgmisele saarele jõudmiseks vajad kindlat arvu kaarte, mis ilmuvad peale igat panust juhuslikult. Igal saarel on erinev boonus, näiteks “Boss Fight” ja “5 free battles“. Kõige lõpuks on veel “Treasure Island”, kus kõik võidud on 25% suuremad.


– KOKKUVÕTE

Pärast “Battle Mania” testimisest on meie arvates tegu üsna veidra mänguga, mis tõenäoliselt osutub atraktiivseks ainult väikesele osale slotimängijatest. Jah, tegu on unikaalse kontseptsiooniga, kuid ka disain ega tegelased ei suutnud meid veenda mängu suurepärasuses. Ka “Battle Manial” saadud võidud ei olnud midagi erakordset. Samas, kui tahad kogeda midagi täiesti teistsugust, tasub kindlasti mõned spinnid teha.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem