GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: 96.08%
Loodud: 29/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €150
  • Võimalik võit: kuni 20 mündid

Vaata Battle for Cosmos videot

Battle for Cosmos ülevaade

battle for cosmos slot gameart

Battle for Cosmos on omapärane mäng, sest pakub kujundust fantaasiategelaste ja sodiaagimärkidega. Mänguautomaadi loojaks on GameArt nimeline tarkvaratootja ning see pakub lõbu viiel rullikul kolmekümne võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 30 sendist 150 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kuue tuhande kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Battle for Cosmos mängul on kerge Aasia hõng, võib-olla sellepärast, et graafika on tehtud Anime-stiilis. Ka mängu peategelased on Hiina legendidest pärit rüütlid ja jumalannad, lisaks näed sodiaagisümboleid Pegasust, draakonit ja linn ukesi koos kaardimasti ikoonidega. Taustal on hulpivad saarekesed ja templid ning graafika on tehtud kasutades moodsat stiili.

battle for cosmos slot screen


– BOONUSED

Battle for Cosmos mängu eriline boonussümbol on Wild Knight, mis asendab võiduliinides kõiki teisi tavasümboleid. Mis eriti hea- wilde on koguni nelja erinevat- igaüks isemoodi rüütliga. Olenevalt, mis rüütel parasjagu ennast näitab, hakkab mänguväljal jooksma vastavakujuline wildide muster. Wildidest võib moodustuda näiteks X-kujuline muster, täies ulatuses wildidega kaetud rullik või näiteks 2×2 positsioone kattev hiigelwild.

Boonussümbol scatter on kosmose kuninganna pildiga ja aitab sind tasuta spinnidega boonusvooru. Proovi saada neid vähemalt kolm, et pääseda ühte neljast boonusvoorust.


– KOKKUVÕTE

Battle for Cosmos on suurepärase välimusega volatiilne mäng, mis pakub suurt võidupotentsiaali ja standardseid boonuseid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt GameArt

Näita rohkem

Kus saad mängida GameArt slotikaid

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io