GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: 96.09%
Loodud: 27/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €10
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Battle for Atlantis videot

Battle for Atlantis ülevaade

battle for atlantis slot gameart

GameArt- nimeline mängude looja suudab meid ikka ja jälle üllatada. Ka “Battle for Atlantis” slotimäng ei ole erand ning see paistab silma nii innovatiivse lähenemise kui ka hea atmosfääri poolest. Kui sa arvasid, et mütoloogiat ja küberpungi subkultuuri omavahel ühendada ei saa, siis “Battle for Atlantis” slotikal on see ära tehtud ja veel eriti stiilselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Sukeldu ookeanisügavustesse jättes päevamured seljataha ja aidates kaasa hea võidule kurja üle. Sind aitavad rullikutel pidama jäävad Allvee Kuningas, Tume Pahalane ja piltilus Anomise- nimeline merineitsi. Taustal loob meeleolu müütiline Atlantise linn.

battle for atlantis slot screen

“Battle for Atlantis” pakub mänguvälja viie rullikuga ja lisaks eelnimetatud sümbolitele näed kindlasti ka madalama väärtusega kaardimängu ikoone, kolmharki, merihobu, krabi ja teisi mereelukaid.


– BOONUSED

“Battle for Atlantis” üks olulisemaid sümboleid on wild, mis asendab teisi ikoone võiduliinides ja teeb nii võitude saavutamise märksa lihtsamaks. Tasuta spinnide voore on kolme erinevat tüüpi ning lisaks muudele lisadele võid saada võitudele ka tulusaid võidukordajaid. Boonusvooru käivitamiseks püüa mänguväljal korraga kinni vähemalt viis scatterit.


– KOKKUVÕTE

Gameart-nimelise mängulooja “Battle for Atlantis” püüab mängijate tähelepanu eelkõige tänu intrigeerivale kujundusele ja huvitavale küberpunk-mütoloogia temaatikale. Samal ajal on võimalus suuremaid summasid võita kolme erinevat tüüpi tasuta spinnide voorudes, kus mängus ka väärtuslikud võidukordajad.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.50% 23. Mar 2021
mega bunny hyperways slot

Mega Bunny Hyperways

GameArt Slotid 96.08%
nefertitis nile slot

Nefertiti’s Nile

GameArt Slotid 95.85% 13. Dec 2018
santas farm slot

Santa’s Farm

GameArt Slotid 96.08% 17. Nov 2020
hawaiian christmas slot

Hawaiian Christmas

Näita rohkem