Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 97.10%
Loodud: 22/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Baron Samedi videot

Baron Samedi ülevaade

baron samedi slot

Kummalise nimega Yggdrasil Gaming mängulooja “Baron Samedi” on oma nime saanud ei kellegi muu kui samanimelise tuntud voodoo-eksperdi, keda on tihti popkultuuris kujutatud ka legendaarse kelmina. “Baron Samedi” on 5×3 mänguvälja ja 25 võiduliiniga slotikas, millel leiad koguni 36 erinevat sümbolit. Boonusfunktsioonidena on esindatud wildid, võidukordajad, tasuta spinnid ja samal rullikul paigutuvad wildid, millega võid võita maksimaalse 1000-korda oma tehtud panusest suurema summa. Kuidas siis ikkagi sellest mängust maksimum välja pigistada?

Nagu enamike mängude puhul saad ka “Baron Samedit” proovida nii mänguraha eest kui pärisraha peale. Panuseid saad teha alates 0.25€-st 125€-ni spinni kohta ja mängu põhimõte on lihtne- reasta 3 või enam sama sümbolit järjestikkustel rullikutel ning nopi raha vastavalt auhinnatabelile. Temaatilised sümbolid maksavad rohkem ja mängukaartidega sümbolid väiksemaid võite. Wild asendussümbol aitab moodustada võiduliine asendades teisi sümboleid peale scatteri, mida tuleb kasutada Baron Samedi boonusmängu käivitamiseks.

Nagu oled juba aru saanud on selles mängus teemaks must maagia, erinevate boonuste kombod ja tasuta spinnid, mis hoiavad mängus põnevust. Iga 2, 3, 4 või 5 scatteri eest saad vastavalt 1, 3, 7 või 15 Baron Samedi tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus saad valida, millist boonust soovid kasutada, kas wilde, samal rullikul paigutuvaid wilde või võidukordajaid. See on ka kõige kiirem tee jackpoti võitmiseks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

NEW jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

SOON niagara falls slot

Niagara Falls

SOON wild mantra slot

Wild Mantra

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid