Thunderkick Logo
  • Pakkuja: Thunderkick
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 97.00%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
  • Avaldati: 05.06.2017

Vaata Barber Shop Uncut videot või mängi demo versiooni

Barber Shop Uncut ülevaade

barbershop uncut slot

Barber Shop Uncut on 5 rulliku ja 40 võiduliiniga Thunderkicki poolt loodud mänguautomaat.

Nagu nimigi ütleb on tegu hipster stiilis slotimänguga, kus erinevate habeme ja juustelõikustega sümbolid ja üldine temaatika. Mängu saab mängida minimaalselt 10 sendise panusega, maksimaalseks panuseks on 100 eurot ühe keerutuse kohta.

Barber Shop Uncut mängu keskmes on respin ehk taaskeerutuse funktsioon. Iga võitva keerutuse korral toimub taaskeerutus ning see jätkub seni kuni võiduliinidele enam ühesuguseid võidusümboleid ei ilmu.

barbershop uncut slot screen

Kõige tähtsamaks ja huvitavamaks funktsiooniks aga on mängus siiski tasuta spinnide boonus. Tasuta spinnide boonus käivitub 5 või enama boonus sümboli ilmnemisel. Alustad 10 spinniga, kuid iga boonusmängu ajal ilmnev boonus sümbol annab lisaks 2 tasuta spinni. Kokku on võimalik saada kuni 30 tasuta spinni. Kõik tasuta spinnide boonusmängu ajal saadud võidud kolmekordistatakse. Peale kõikide tasuta spinnide mängimist käivitub Inwinity Spin. Inwinity Spin kestab seni kuni sa saad sellega võidu. Sisuliselt on tegu keerutusega, millega võidad lõpuks kindlasti.

Barber Shop Uncut on keskmise variatsiooniga mänguautomaat, mis võib potentsiaalselt iga keerutusega maksta kuni 2355x võidu tehtud panuse suhtes.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

NEW carnival queen slot

Carnival Queen

rocket fellas inc slot

Rocket Fellas Inc

tiger rush slot

Tiger Rush

jaguar temple slot

Jaguar Temple

Näita rohkem