BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.50%
Loodud: 05/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Bar-X SafeCracker Megaways videot

Bar-X SafeCracker Megaways ülevaade

bar-x safecracker megaways slot blueprint

Blueprint Gaming on üks mitmest innovatiivsest mänguloojast, kes omab litsentsi Megaways tehnoloogia kasutamiseks. Seda võimalust kasutatakse täiega ära ning Megaways seeria järjekordne väljalase kannab nime “Bar-X Safecracker”. Tegemist on volatiilse Megaways mänguga, mis pakub 117 649 võiduliini kuuel rullikul. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta ning hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 10 000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Bar-X Safecracker” teema räägib loo ohutusest, kuid kujundus on tehtud üsna igavalt. Sümbolid rullikutel on klassikalised punased seitsmed, teemantid ja X’id koos pildiga kaardi ikoonidega. Graafika poolest on tegu üsna keskpärase teostusega.

bar-x safecracker megaways slot screen


– BOONUSED

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad kosena langevad sümbolid, võidukordajad, müstlised sümbolid ja tasuta keerutused. Rullikutel pole fikseeritud sümbolite arvu, mis tähendab, et ka võidulinide arv varieerub 324 ja 117 649 vahel. Nelja keskmise tulba kohal paikneb lisarullik, mis annab samuti panuse võiduliinide moodustamisel.

Peale võiduliini moodustamist selles osalenud sümbolid plahvatavad ja nende asemele langevad uued. Horisontaalsel rullikul võib vabalt pidama jääda ka Wild-asendussümboleid, mis aitavad võiduliine moodustada.

Scatter sümbol on Kuldse Šeifi ikoon, mis loob võimaluse pääseda tasuta spinnide vooru. Vali õige šeif ja saad teada palju kordi kasiino kulul keerutada saad. Peale igat võitu kasvab võidukordaja ühe võrra.

Teine huvitav lisa on “müstiline sümbol”, mis suudab rullikutel suvalised ikoonid samadeks muuta.


– KOKKUVÕTE

Bar-X Safecracker on Megaways-tüüpi mängudele omaselt volatiilne pakkudes suurt võidupotentsiaali ja hulka erinevat tüüpi boonuseid. Maksimaalselt võid tasku pista 200 000€ suuruse mängu peavõidu! Sellel korral jäädakse graafika poolest aga teistele mängudele pisut alla.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem