Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.00%
Loodud: 28/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 40,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Banana Rock videot

Mängi Banana Rock demo versiooni tasuta

Banana Rock ülevaade

banana rock slot

“Banana Rock” on Play ‘N Go mängulooja 5 rulliku ja 10 võiduliiniga mänguautomaat. Rock ‘N’ Rolli stiilis kujundusega slott on inspiratsiooni saanud ahvide rokibändist. Boonusteks on Rock ‘N’ Rollin’ respinni funktsioon, millel wildid liiguvad nii pikuti kui laiuti luues wildidest radu ja tasuta spinnide voor, millel kogud bändi liikmeid, et tagada oma võitudele kuni 5-kordne võidukordaja. Iga kogutud bändi liikme eest saad ühe võidukordaja lisaks. Kolmandaks on veel “Lisaspinni” boonus, millel saad tasuta spinnide vooru 1 lisaspinni koos kuni 25-kordse võidukordajaga! Panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta arvutis, mobiilis või tahvelarvutis.


– SÜMBOLID

“Banana Rock”, nagu nimigi ütleb, on muusikateemaline mäng, kus võite püüad neoonvalguse paistel. Sümboliteks on neoonvärvides A, K, Q ja J pildiga kaardiga ja 5 “Banana Rock” bändi liiget. Solistiks on kollane ahv, kes kannab uhket peapaela ja on ka mängu kõige tasuvam sümbol. Kogu neid võiduliinis 5 ja saad tehtud panuse summa tagasi 40 kordselt.

Wild-asendussümboliks on heliplaat, mis asendab kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid ning on võiduliinis sama väärtuslik kui solistist kollane ahv.

banana rock slot screen


– BOONUSED

Suuri võite saad boonuseid kasutades. Juba 2 või enam Wildi käivitavad Rock ‘N’ Rollin’ respinni funktsiooni – wildid jäävad omale kohale ja algab uus tasuta spinnivoor.

“Banana Rocki” logo on mängu scatteriks ja selle leiad mängu 1 ja 5 rullikul. Kui scatter jääb pidama mõlemal algabki tasuta spinnide voor 10 spinniga kasiino kulul. Üks scatter tagab sulle 1 uue spinni.

banana rock slot review


– KOKKUVÕTE

Play ‘N Go “Banana Rock” üllatab hulga ägedate boonuste, fantastilise kujunduse ja suurte võitudega. Tegemist on volatiilse mänguga, mis tähendab, et vahel pead võite pikalt ootama, kuid kui oled juba boonuste soonele sattunud, võid saada oma panuse tagasi lausa 2500 kordselt! Ka tasuta spinnide voor on tõeline kullaauk, kus sind aitavad võidukordajad.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Sep 2020
NEW temple of wealth slot

Temple of Wealth

Play’n GO Slotid 94.20% 24. Sep 2020
NEW feline fury slot

Feline Fury

Play’n GO 94.20% 1. Oct 2020
SOON reactoonz 2 slot

Reactoonz 2

Play’n GO Slotid 94.25% 10. Oct 2020
SOON octopus treasure slot

Octopus Treasure

Näita rohkem