Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.31%
Loodud: 04/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €30
  • Võimalik võit: kuni 160,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Banana Odyssey videot

Banana Odyssey ülevaade

banana odyssey slot microgaming

Banana Odyssey on viie rulliku ja kümne võiduliiniga mäng Microgaming nimeliselt mänguloojalt. Mängida saad seda nii arvutis kui mistahes nutiseadmel valides panuse suuruseks alates 10 sendist 400 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Banana Odyssey” kujundus on vähe erinev mistahes teisest slotimängust, mille peale mängupõrgutes sattuda võid. Nüüd ei ole tähelepanu keskmes mitte puuviljad ega kangelased Egiptusest vaid hoopis astronautidest šimpansid! Mida veel välja ei mõelda, eksole…

banana odyssey slot screen

Tegelikult on asi naljast kaugel, sest šimpansitel on omavahel kana kitkuda ja plaan on Banaanide Planeet päriseks omale vallutada! Välimuselt on slott igati eeskujulik pakkudes kunstiliselt kujundatud avakosmost, kus rullikutel leiad standardsed A, K, Q ja J kaardimängu ikoonid. Lisaks neile väärtuslikumad Banana Blaster(relv), šimpansid Buck ja Chip ning nende lemmikud- astronoomiliselt maitsvad pähklid.

Banaanide Planeedi sümbol on mängu wildiks ja see võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul asendades kõiki teisi sümboleid peale scatterite. Iga kord, kui wild positsioonidel pidama jääb, käivitub Expanding Wilds funktsioon wild-rullikutega.


– BOONUSED

Wild rullikud on kasulikud, sest peale nende tekkimist järgneb tasuta respinn suurema võimalusega võiduliine moodustada. Kui välja ilmub veel wilde, laienevad ka need sama rulliku kõigile väljadele, mille need pidama jäid.

Tasuta spinnide saamiseks peab scatter pidama jääma samaaegselt rullikutel 2, 3 ja 4. Saad 10 priikeerutust nii, et kõik ilmuvad wildid laienevad sarnaselt mängu tavarežiimis toimuvale. Ainus erinevus on, et wild-rullikud jäävad oma kohale kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Banana Odyssey” on stiilselt kujundatud mäng, millel peale igat võitu kärgatab kõu ja käib möll kogu aeg. Volatiilsuse poolest on tegemist keskmise mänguga, millel võitude saamisel mängivad pearolli wild-rullikud.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem