BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.90%
Loodud: 09/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 532,080 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Bamboo Rush videot

Bamboo Rush ülevaade

bamboo rush slot betsoft

Bamboo Rush on Betsoft nimelise mängulooja slotikas, mis räägib romantilise loo Hiina rahvusloomadest pandadest. Tegevus toimub vaikses mäeahelikus, kus paikneb ka salajane aiake. Hiina kultuuri teema on väga tuttavlik kõigi slotimängijate jaoks ning “Bamboo Rush” annab võimaluse jällekord kogeda selle ainulaadset atmosfääri.

Pane ennast hästi valmis, sest hea õnne korral võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 11 520-kordselt. Rahas teeb see võiduks 230 400 eurot! Panuse suuruseks saad valida alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Bamboo Rush” pakub 5×4 mänguvälja 1024 erineva võiduliiniga ja nagu nimest võib aimata, on paljude sümbolite peal näha nunnusid pandakarusid. Lisaks näed teisi Hiina teemalisi ikoone nagu lootoseõis, Yin Yang logo, kuldmündid ja templid. Graafika poolest on tegu siiski pigem keskpärase mänguga.

bamboo rush slot screen


– BOONUSED

“Bamboo Rush” mängul on hulk vajalikke boonuseid, mille abil võid võitudele saada ka kuni 27-kordse võidukordaja. Keskne sümbol on muidugi Wild, mis tavarežiimil aitab asendada teisi sümboleid võiduliinides ja tasuta keerutuste voorus pakub ihaldusväärseid võidukordajaid.

Tasuta spinnide vooru käivitajaks on kuldne panda, mis pakub kuni 20 priikeerutust. Wildidega saad tavaliselt kahe-ja kolmekordseid võidukordajaid, kuid kolme wildiga võib see arv kasvada ka 27 peale!


– KOKKUVÕTE

“Bamboo Rush” on Betsoft mängulooja Hiina teemaline mäng, mille keskne tegelane on selle suurriigi rahvusloom hiigelkaru panda. Ära lase ennast aga esmamuljest uinutada, sest tegelikult on tegemist äärmiselt volatiilse mänguga, mis võib su paugupealt rikkaks teha või siis jättagi sind võite ootama. Kujunduse poolest on tegemist üsna kena teostusega ning suurimat tulu tõuseb kuni 27-kordsest võidukordajast.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem