Playtech Logo
  • Pakkuja: Playtech
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.35%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €300
  • Võimalik võit: kuni 49,800 mündid
  • Avaldati: 28.09.2018

Baam Boom ülevaade

baam boom slot

“Baam Boom” on 5 rulliku ja 30 võiduliiniga slotimäng Playtech mänguloojalt, kus tegusid teevad piraadid ja mida saad mängida alates 30 sendist spinni kohta. Maksimaalne panuse suurus spinni kohta on 300€.

“Baam Boom” mängu peamine eesmärk on koguda ja tulistada välja kahurikuuli asendussümboleid, et leida üles peidetud aarded. Kahurikuuli asendussümboleid saad korjata aardekaaridel ning need toovad sisse korralikke rahaauhindu. Aardekaart on 5 ning need aitavad sul võita erinevaid boonuseid. Ühes boonusvoorus näiteks tulistad 5 kahurkuuli juhuslikult valitud aardekaardil. Mängu kõige atraktiivem boonus on Aardekirst, millel saad võita kuni 30 tasuta spinni.

baam boom slot screen

Visuaalselt on “Baam Boom” lihtne mäng ning mitte nii hea kui Playtechi “Pumpkin Bonanza” või näiteks “Suicide Squad”. Esimese asjana tõmbab tähelepanu veider taustamuusika – parem on hääl üldse maha keerata.. Mängu taustaks on sünged veed ja sümboliteks piraatide relvad, kahurid ja õllekruusid. Asendussümboliks on ‘X’ ning seda kohtad ainult mängu tavarežiimis. 5 Wildi eest võiduliinis korrutatakse su panuse suurus 33.33 kordselt.

Kui kohutav taustamuusika kõrvale jätta, siis võib “Baam Boom” mängu pidada täiesti tasemel mänguks. Mängus saad piisavalt võite ka ilma kaua ootamata, kuid võidud ei pruugi olla alati kõige suuremad. Aardekirstu boonus pakub parimaid võimalusi võitudeks võimalusega võita 30 tasuta spinni ja erinevaid rahapreemiaid 5 aardekaardilt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

NEW big shots slot

Big Shots

NEW scatter brains 2 slot

Scatter Brains 2

NEW wheen n reels slot

Wheels N’ Reels

NEW ap mccoy sporting legends slot

AP McCoy: Sporting Legends

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid