Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.35%
Loodud: 28/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €300
  • Võimalik võit: kuni 49,800 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Baam Boom ülevaade

baam boom slot

“Baam Boom” on 5 rulliku ja 30 võiduliiniga slotimäng Playtech mänguloojalt, kus tegusid teevad piraadid ja mida saad mängida alates 30 sendist spinni kohta. Maksimaalne panuse suurus spinni kohta on 300€.

“Baam Boom” mängu peamine eesmärk on koguda ja tulistada välja kahurikuuli asendussümboleid, et leida üles peidetud aarded. Kahurikuuli asendussümboleid saad korjata aardekaaridel ning need toovad sisse korralikke rahaauhindu. Aardekaart on 5 ning need aitavad sul võita erinevaid boonuseid. Ühes boonusvoorus näiteks tulistad 5 kahurkuuli juhuslikult valitud aardekaardil. Mängu kõige atraktiivem boonus on Aardekirst, millel saad võita kuni 30 tasuta spinni.

baam boom slot screen

Visuaalselt on “Baam Boom” lihtne mäng ning mitte nii hea kui Playtechi “Pumpkin Bonanza” või näiteks “Suicide Squad”. Esimese asjana tõmbab tähelepanu veider taustamuusika – parem on hääl üldse maha keerata.. Mängu taustaks on sünged veed ja sümboliteks piraatide relvad, kahurid ja õllekruusid. Asendussümboliks on ‘X’ ning seda kohtad ainult mängu tavarežiimis. 5 Wildi eest võiduliinis korrutatakse su panuse suurus 33.33 kordselt.

Kui kohutav taustamuusika kõrvale jätta, siis võib “Baam Boom” mängu pidada täiesti tasemel mänguks. Mängus saad piisavalt võite ka ilma kaua ootamata, kuid võidud ei pruugi olla alati kõige suuremad. Aardekirstu boonus pakub parimaid võimalusi võitudeks võimalusega võita 30 tasuta spinni ja erinevaid rahapreemiaid 5 aardekaardilt.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem