iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.99%
Loodud: 10/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid

Vaata Aztec Gold Megaways videot

Aztec Gold Megaways ülevaade

aztec gold megaways slot isoftbet

The Aztec Gold Megaways on iSoftBet nimelise mängutootja slotikas kuue rulliku ja koguni 117 649 võiduliiniga. Teemaks on, nagu nimigi ütleb, omal ajal alistamatu asteekide impeerium ja panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta. Mängul on palju pakkuda, sest võid kergesti sattuda järjestikkuste võitude peale, mis aga kõige parem- Aztec Gold Cash respinnid pakuvad võimalus saada superhead võidukordajad.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui rääkida Megaways tehnoloogiat kasutavatest mängudest, siis Aztec Gold Megaways võib neist vabalt olla üks kõige parema väljanägemisega. Kuna asteegid ei elanud mitte ridaelamuboksis või korteris, siis ka mängu tegevus toimub sügaval džungipadrikus. Rullikud on sätitud iidse templi sisse, värvide virvarr äratab meeled elule ja rahajaht võibki alata!

aztec gold megaways slot screen

Sümbolite hulgas näed nii tavapäraseid kaardimängu sümbleid kui ka temaatilisi madusid leoparde ja asteekide jumalaid. Neist viimased on ka kõige väärtuslikumad.


– BOONUSED

Megaways mänguautomaatidele omaselt haihtuvad sümbolid positsioonidel peale iga võiduliini moodustumist ning nende asemele langevad uued. Nii võid hõlpsalt sama raha eest võita mitu korda järjest.

aztec gold megaways slot bonus

Respinnidega möllamiseks vajad vähemalt viite päikeseketta ikooni. Alustuseks saad kolm respinni, kuid uued scatterid annavad respinne juurde.

Täida mistahes rullik ainult scatteritega ja saad võidukordaja iga boonussümboli eest. Näed ka Mini-, Major- ja Mega- scattereid, mis võivad tehtud panuse väärtuse tagasi tuua vastavalt 30-, 100- ja 1000-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Aztec Gold Megaways” paistab paljude Megaways-tüüpi mängude seast selgelt esile. Visuaalselt kütkestav slott pakub ühte peamist boonusvooru võidukordajatega. Tegemist on keskmise volatiilsuega mänguga, millel võid tehtud panuse värtuse tagasi saada kuni 19 200 kordselt!

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee