Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.53%
Loodud: 18/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 2-4-6-4-2
  • Panuse suurus: €0.30 – €150
  • Võimalik võit: kuni 19,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Vaata Aztec Bonanza videot

Aztec Bonanza ülevaade

aztec bonanza slot pragmatic

Aztec Bonanza on tuntud Pragmatic Play nimelise tarkvaratootja slotikas viie rullikuga, mis räägib loo iidse asteekide tsivilisatsiooni kujunemisest. Jahi rikkusi sellel Kesk-Ameerika põliselanike igapäeva elu kirjeldavad mängul ja kombineeri võite koguni 384 võiduliini kasutades.

Panuse suuruseks saad valida 30 sendist 150 euroni keerutuse kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 19 000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Aztec Bonanza pakub vahvat teemat pannes meeled ja hinge helisema. Suurejoonelised kosed, rohelus, hiigelpüramiidid ja majesteetlikud skulptuurid taustal on kõigest mõned elemendid, mis aitavad atmosfääri loomisele kaasa.

aztec bonanza slot screen

Rullikutel näed lisaks kaardimasti ikoonidele ka nelja eri tüüpi vääriskive, millest väärtuslikem on roheline. Proovi saada rohelisi juveele korraga 3, 4 või 5 ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,5, 1 ja 2,5 kordselt.


– BOONUSED

Aztec Bonanza mängul esitletakse sümboleid ristikujuliselt ja nii kujuneb erinevate võiduliinide arvuks 384. Peale iga moodustunud võitu käivitub “tsentrifuugi” funktsioon, mis tähendab, et võiduliinis osalenud sümbolid raputatakse positsioonidelt minema ja nende asemele langevad uued. Peale kahte järjestikkust võitu avaneb üks mänguvälja nurk lisaväljadega kergitades võiduliinide arvu ja lisades järgnevatele võimalikele võitudele ka võidukordaja.

Kui suudad järjestikkuste võitudega lahti lukustada mänguvälja kõik neli nurka, pääsed boonusvooru viie mänguvooruga kasiino kulul. Tasuta spinnide voor mängitakse maksimaalse suurusega mänguväljal, millel koguni 7776 võiduliini ja suure raha võitmine imelihtne.


– KOKKUVÕTE

Aztec Bonanza pakub vahvat džungliteemalist seiklus võimalusega õppida pisut ka ajaloo kohta. Taustamuusika on eriti rütmikas ja jääb pikaks ajaks peas kummitama. Mis puutub võitmisesse, siis summad hakkavad kiiresti kasvama järjestikkuste võitudega.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem