GameArt Logo
Pakkuja: GameArt
RTP: ?%
Loodud: 01/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni 750,000 mündid

Vaata Azrabah Wishes videot

Azrabah Wishes ülevaade

azrabah wishes slot gameart

“Azrabah Wishes” on GameArt-nimelise mängulooja slotikas, mis pakub äktšionit viiel rullikul viiekümne võiduliiniga. Mängul on loodud eksootiline Araabia-stiilis atmosfäär ja kulda-karda on rohkem kui küll. Ehk märkad kujunduses teatud sarnasusi ka Aladdini muinasjutuga.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui hüppad Aladdini võluvaibale, määra paika soovitud panuse suurus. Selleks kasutad noolekesi vastavalt panuse suuruse kahandamiseks või suurendamiseks. Seejärel olid valmis vajutama “Spin” nupule, mis paneb rullikud käima. “Gamble” funktsiooni saad kasutada peale iga võidu moodustamist, et proovida võidusumma duubeldada.


– BOONUSED

“Azrabah Wishes” mängul ei ole kuigi palju boonuseid, kuid Wildid ja Scatterid on need, mis käivitavad kõik olulised boonusfunktsioonid. Wild asendab lisaks ka kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid peale scatterite. Scatteriks on sealjuures lambi kujutis.

azrabah wishes slot screen

Tasuta spinnide wildid on hoopis erilised- need võivad, nagu nimigi ütleb, ilmuda ainult tasuta spinnide voorus ja neid on kahte tüüpi – oma positsioonile jäävad wildid ja sama rulliku kõigile väljadele laienevad.

Tasuta spinnide voor- kolm või enam lampi käivitav tasuta spinnide vooru neljast kuni kolmekümne tasuta spinniga. See, kui mitu korda kasiino kulul saad mängida oleneb boonusrattast. Saad ka valida, mis tüüpi eelpool kirjeldatud Wildidega soovid mängida. Selles voorus võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 15 000-kordselt.

Võidukordaja ratas- kui rullikud keerlevad, liigub samal ajal rullikute kohal ka “võidukordaja ratas”. Kui moodustub võiduliin, jääb ka ratas seisma ning olenevalt mis võidukordaja väärtusel see seisma jäi, saad võidule vastava võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Azrabah Wishes” on volatiilne mäng, millel pole küll palju boonuseid, kuid mis on siiski huvitavalt üles ehitatud. Kujundus on tehtud multika stiilis ja palju tähelepanu on pööratud nii visuaal- kui ka heliefektidele.

Meeldiks mängida GameArt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

GameArt Slotid 96.50% 23. Mar 2021
mega bunny hyperways slot

Mega Bunny Hyperways

GameArt Slotid 96.08%
nefertitis nile slot

Nefertiti’s Nile

GameArt Slotid 95.85% 13. Dec 2018
santas farm slot

Santa’s Farm

GameArt Slotid 96.08% 17. Nov 2020
hawaiian christmas slot

Hawaiian Christmas

Näita rohkem