Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 14/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: Orbital Reels
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 50,500 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Avatars: Gateway Guardians ülevaade

avatars gateway guardians slot yggdrasil

Avatars: Gateway Guardians on Yggdrasil Gaming nimelise mängulooja futuristlik kosmoseteemaline mäng. Tavapäraste rullikute asemel keerlevad aga teineteise suunas iseseisvalt hoopis kolm ratast. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 40 euroni spinni kohta, samal ajal kui võidukordaja väärtus võib kasvada koguni 101 peale.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Avatars: Gateway Guardians” on kahtlemata omanäoline slotikas, mis tundlikumal mängijal võib lausa pea pööritama ajada. Võiduliine kombineerid mänguvälja kuuel sektoril nii, et raha makstakse sulle välja kolme sümboli sattumisel samasse sektorisse.

avatars gateway guardians slot screen

Mängul kohtud taevaväravate valvuritega, kes esindavad Avatari kuningriiki. Sümbolite hulgas näed nii siniseid, rohelise ja ka roosasid täpikesi koos nelja Avatari valuriga. Punane on neist väärtuslikem makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 40-kordselt, kui saad neid korraga kolm.


– BOONUSED

Ratastel näed valgega eristatud ala, mis on Kuum Piirkond. Miks kuum? Sest kui saad seal võidukombinatsiooni, aktiveerub Võidukordaja Ratas, mis pöörlema minnes võib su välja teenitud võidu ka kuni 101 korda suuremaks paisutada.

avatars gateway guardians slot review

Tasuta keerutusi saad proovida kolme tasuta spinni sümboli ilmumisel. Sektorite arv kasvab nüüd kahe võrra- kaheksa peale ning juurde tekib ka üks lisa Kuum Piirkond.


– KOKKUVÕTE

“Avatars: Gateway Guardians” on mitmes mõttes unikaalne ja meenutab väljanägemiselt mõnda Hollywoodi kassahitti. Tegelikult saad mängu kiiresti käppa ja liblikad paneb kõhus lendama Hot Spot ala kuni 101-kordse võidukordajaga.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem