Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 20/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 50 mündid
Kus saad mängida Endorphina slotikaid
Kingswin Kasiino Logo
  • 25 tasuta spinni
  • Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Vaata Aus Dem Tal videot

Aus Dem Tal ülevaade

aus dem tal slot endorphina

Aus Dem Tal on Endorphina nimelise kasiinomängude tootja slotikas viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Mängu kujundus on tehtud multika stiilis ja lähed koos vahvate kaevuritega maa-alla varandusi välja kaevandama. Avasta maapõe peidetud aarded ja pööra oma õnn täielikult ümber.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui hakkad keerutama, saad valida, mitu liini on aktiivsed(sellest oleneb ka käigus olevate võiduliinide arv). Saad määrata ka mündi väärtuse ja kasutada “Bet” nuppu, et panna paika ühe spinni väärtus võiduliini kohta.

aus dem tal slot screen

“Spin” alustab mängu ning kui tunned, et rullikud käivad liiga aeglaselt, kasuta “Turbo” nupukest. “Auto” abil saad valida soovitud arvu keerutusi, mille mäng sinu eest teeb.


– BOONUSED

Aus Dem Tal on huvitava nimega mänguautomaat ning peategelaste rollis on sellel kartmatu kaevuripoiss ja tema karvane sõber. Püüa leida oma uute sõprade abiga üles hõbedane Thaleri münt ja võid võita ekslusiivseid auhindu tasuta spinnide voorus või miks mitte ka külgnevate wildidega.

Hõbedane Thaler sümbol ongi mängu Wild asendussümbol ja võiduliinides asendab see kõiki tavasümboleid. Kui sind huvitab boonusvoor priikeerutustega, siis hoia silmad lahti Scatter sümboli osas. Kolm scatterit annab kaksteist tasuta keerutust, samal ajal kui iga spinni ajal võib välja ilmuda omavahel külgnevad wildid, mis laienevad sama rulliku kõigile positsioonidele, millel need pidama jäid.

Nagu paljudel teistel Endorphina mängudel, saad ka siin proovida oma võidusumma duubeldada Gamble-funktsiooniga. Vali nelja näoga allapoole kaardi hulgast üks ja võidki saada kaks korda rohkem raha. Kui sinu valitud kaart on diileri omast väiksem, kaotad kogu võidusumma.


– KOKKUVÕTE

Aus Dem Tal on hea väljanägemisega slotikas, mis pakub kõiki tüüpilisi boonusfunktsioone. Teemaks on kaevurite igapäevaelu ning miks mitte ei võiks ka sina välja kaevata suure varanduse!?

Meeldiks mängida Endorphina slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Endorphina 96.00% 17. Jun 2020
the rise of al slot

The Rise of AI

Endorphina 96.00% 11. Feb 2020
cash tank slot

Cash Tank

Endorphina 96.00% 10. Dec 2019
book of santa slot

Book of Santa

Endorphina 96.00% 12. Jun 2019
voodoo dice slot

Voodoo Dice

Näita rohkem